Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar coloman

23 sierpnia 2014, 17:05

dlatego ja gram Blood Elfami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar ragnarok5255

22 sierpnia 2015, 22:38

@coloman: Bardziej staram sie druga osobe zdenerwowac gdyz ( nie jestem z tego dumny) sprawia mi to radosc jak ludzie sie denerwuja.

Avatar coloman

23 sierpnia 2015, 00:02

@ragnarok5255: też tak mam

Avatar kajtekk

24 sierpnia 2014, 12:35

Ja p****ole nie moge sie doczekac world of warcraft WoD

Avatar ragnarok5255

21 sierpnia 2015, 23:01

@kajtekk: I co podobal sie? To teraz na Legiona czekaj

Avatar Shihura

24 sierpnia 2014, 22:38

niema to jak grac na low detalach i narzekać na niskim lvlu na brzydko wygladajace itemy XD

Avatar Luna001

24 sierpnia 2014, 20:36

Za**biste itemy masz ;p

Avatar WolfWolfyWolf

24 sierpnia 2014, 15:59

za**biste masz itemy napewno gram w WoW'a i mam warka mam słabe itemy jak na 60 lvl ale ook :0)

Avatar Mnich1

24 sierpnia 2014, 13:52

Ale to przecież tylko Twoja wina, zrób sobie gorszy set który nie jest tak pedalski ;]

Avatar barrttek

24 sierpnia 2014, 13:48

Ja mam tak samo tylko, że z Fifą. :)

Avatar Thror

24 sierpnia 2014, 13:47

Taric?

Avatar Mozgowiec

24 sierpnia 2014, 14:38

@Thror: Nie. Gejowsko ubrany ork.

Avatar saper123

24 sierpnia 2014, 12:20

Tak przy okazji, to zapraszam do grupy world of warcraft. :D

Avatar Ravios

23 sierpnia 2014, 19:28

Ja czekam na WOW'a 2 :3 xD

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 20:16

@Ravios: Przecież już bardzo dawno wyszła wersja 3.3.5, czemu czekasz na WoWa 2?

Avatar Ravios

23 sierpnia 2014, 20:20

Ma wyjść gra, która ma być następcą WOWa, a twórcy nazwali go "WOWem 2"

Avatar PanUranu

23 sierpnia 2014, 19:53

Jaki pedał :D

Avatar zajks2

23 sierpnia 2014, 19:20

przynajmniej ma chełm -_-"

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 19:22

@zajks2: Orkowie przejeli Chełm? Inwazja orków na Polskę! :v

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 sierpnia 2014, 19:51

Trolololo ;x

Avatar Mirek01

23 sierpnia 2014, 19:26

a ja nie gram orkami ;o

Avatar Piecours

23 sierpnia 2014, 19:02

I tak gra spoko xd

Avatar Soberker

22 sierpnia 2014, 14:52

Mógłbyś wyglądać jak ten po lewej gdybyś miał odpowiedni transmog :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Młodzi gniewni

Jakby trochę nie fair

Phi!

Powodzenia

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka