"Podejrzewam, że Senyszyn może być Lordem Sithów"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2025, 07:28
Gdyby nie fakt że ma ponad 70 lat to nawet bym zagłosował. Ale no że jestem zwolennikiem ludzi przed 50 to trochę się kłóci xD
Odpisz
14 maja 2025, 11:56
@Dov_Pl: Polecam sprawdzić również postulaty danego kandydata, a nie tylko memy. Jeśli jednak sprawdziłeś i dalej chcesz głosować to szczerze współczuję xD
Odpisz
14 maja 2025, 12:06
@BaDinGa_Boy: Przecież nie jestem uzależniony od Tiktoka żeby przez niego wybierać. Zapoznałem się i najbliżej mi do Jakubiaka
Odpisz
14 maja 2025, 12:16
@Dov_Pl: Tym bardziej dziwi mnie ewentulna chęć głosowania na Seneszyn zważając na to, że Jakubiak jest jej absolutnym przeciwieństwem.
Odpisz
14 maja 2025, 12:19
@BaDinGa_Boy: Jestem wierny Imperium a tak serio to chciałbym zobaczyć koniec duopolu i po prostu niektóre, pojedyncze postulaty mnie przekonały + ona wydaje się być osobą typu "Synek pacz, tak się pałuje pracowników fabryki" *wyciąga czołg z kieszeni* no ale Jakubiak tak czy siak w serduszku
Odpisz
16 maja 2025, 02:18
@Dov_Pl: najgłupszy powód niegłosowania na kogoś jaki słyszałem
Odpisz
14 maja 2025, 17:26
Głosujcie na mnie. Nie macie wyboru. Tylko ja.
Odpisz