A Wam jak poszły egzaminy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2025, 12:22
5 lat temu po E8 z polskiego wyszłam cała sina. I trzęsłam się. Po maturce było ok, chociaż miałam matury od 7 do 14 maja włącznie z przerwą na weekend. Maraton
Odpisz
14 maja 2025, 13:00
Ogólnie to trochę trudny był dziś egzamin jak na egzamin ósmoklasisty. Ale myślę, że dobrze sobie poradziłem
Odpisz
14 maja 2025, 13:06
@Mateusz5432: jaki trudny? Najprostsza matma od kilku lat (jak ktoś wątpi odsyłam do zadania 9)
Odpisz
14 maja 2025, 15:51
@TowarzyszBagniak: Trochę była taka skrajność, że jedne były dziecinnie proste a inne trudne (no teraz mam kilka pomysłów jak to policzyć, ale wtedy to mózg inaczej działa) np. 8,9,11,13,15 były bardzo proste to były i trudniejsze. I też nie było wiele rzeczy zapowiadanych takich jak system rzymski, pole koła liczba π i nierówności. Z zamkniętych nie zrobiłem 4 a otwartych 2 nie zdążyłem tych pierwszych. Lecz bardzo mi się spodobało, że było wiele geometrii która bardzo dobrze umiem
Odpisz
14 maja 2025, 21:59
@Mateusz5432: umm Mati, dziecko drogie...
Ty wiesz, że "pewniaki" to lista tego, czego nie będzie....
Chyba że Rysiek z drukarni się schla i pomyli arkusze.
Odpisz
14 maja 2025, 22:03
@Annika1: Ja tam nie słuchałem zbytnio pewniaków, tylko tego co nauczycielka mówiła i co na próbnych było
Odpisz
15 maja 2025, 06:40
@Mateusz5432:
2 kwestie:
1) jeśli nauczyciel sam nie pisze/przygotowuje testu, to nauczycielskie pewniaki są warte niewiele więcej niż całą resztą.
2) mam nadzieję że i tak dobrze Ci poszło
Odpisz
15 maja 2025, 19:18
@Annika1: No raczej dobrze
Odpisz