memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 maja 2025, 21:47
Aż mi się Pi i Sigma przypomniało. Zresztą Czechy to stan umysłu P.s. Nie googlujcie jaką rzeźbę stworzyli dla uczczenia wejścia do UE (Obecnie przy muzeum F. Kafki)
Odpisz
15 maja 2025, 13:07
@Annika1: hmm?
25 maja 2025, 08:15
@Ayurimizu:
25 maja 2025, 18:46
@malinowy_kot: ponoć na początku można było wysłać smsem wekst do wysiusiania
14 maja 2025, 18:53
Moji drazí přátelé. Musíte pro mě volit, protože jsem jediný, kdo může zastavit územní ambice seniszynského vládce.
23 maja 2025, 21:30
@MemyLubieMemy: seniszynského vládce, czy o takiego chodzi?
23 maja 2025, 22:01
@BUMPYSIA: O tego co wysłałeś
23 maja 2025, 20:03
piękny
23 maja 2025, 14:10
Kiedy przedawkujesz Marsjanki przed debatą
15 maja 2025, 00:48
W końcu kandydat na poziomie
14 maja 2025, 19:01
Ostatni polityczny mem z debat i wyborów, co za dużo, to niezdrowo ~~ kto wie, ten wie
14 maja 2025, 19:06
@Ayurimizu: Dla jasności, nie chodzi o wszystkich jejaków XD. Wrzucajcie, co chcecie, z polityki i wyborów. Tu chodzi o mnie, żeby nie wałkować w kółko tego samego tematu
23 maja 2025, 20:04
@Ayurimizu: no chyba, że tak
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 maja 2025, 21:47
Aż mi się Pi i Sigma przypomniało.
Zresztą Czechy to stan umysłu
P.s.
Nie googlujcie jaką rzeźbę stworzyli dla uczczenia wejścia do UE
(Obecnie przy muzeum F. Kafki)
Odpisz
15 maja 2025, 13:07
@Annika1: hmm?
Odpisz
25 maja 2025, 08:15
@Ayurimizu:
Odpisz
25 maja 2025, 18:46
@malinowy_kot: ponoć na początku można było wysłać smsem wekst do wysiusiania
Odpisz
14 maja 2025, 18:53
Moji drazí přátelé. Musíte pro mě volit, protože jsem jediný, kdo může zastavit územní ambice seniszynského vládce.
Odpisz
23 maja 2025, 21:30
@MemyLubieMemy: seniszynského vládce, czy o takiego chodzi?
Odpisz
23 maja 2025, 22:01
@BUMPYSIA: O tego co wysłałeś
Odpisz
23 maja 2025, 20:03
piękny
Odpisz
23 maja 2025, 14:10
Kiedy przedawkujesz Marsjanki przed debatą
Odpisz
15 maja 2025, 00:48
W końcu kandydat na poziomie
Odpisz
14 maja 2025, 19:01
Ostatni polityczny mem z debat i wyborów, co za dużo, to niezdrowo ~~ kto wie, ten wie
Odpisz
14 maja 2025, 19:06
@Ayurimizu: Dla jasności, nie chodzi o wszystkich jejaków XD. Wrzucajcie, co chcecie, z polityki i wyborów. Tu chodzi o mnie, żeby nie wałkować w kółko tego samego tematu
Odpisz
23 maja 2025, 20:04
@Ayurimizu: no chyba, że tak
Odpisz