Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Szybki jak błyskawica
Nieuczciwa ocena
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2025, 12:01
Boże jak ja nie cierpię tych zmazywalnych długopisów... oczojejny kolor tuszu, niewygodnie nimi pisać, wolno zasycha, a po gumce tylko maże się po kartce
brzmie jak karyna ale cóż, trzeba pomarudzić
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2025, 01:12
Pamiętam że u mnie w podstawówce niektórzy nauczyciele zakazywali go na kartkówkach (bo co jeżeli napiszesz sobie wcześniej odpowiedzi a potem zmażesz?). Nie do końca rozumiem jak to miałoby działać, ale tak to uzasadniali.
Odpisz
27 maja 2025, 18:00
@BencV: u mnie to tłumaczyli tak że jak to co napiszesz długopisem to niby wg nich jak położą na parapet czy jak pada słońce to tusz "wyparowuje" i niemal całkiem znika to co napisałeś ale czy to prawda czy nie tego nie wiem
Odpisz
27 maja 2025, 18:58
@pvp17: u mnie mówili, że nie z powodu promieni slonecznych, a zmian temperatur, więc słońce to tylko jedna z rzeczy powodujących znikanie
Odpisz
28 maja 2025, 06:17
@BencV: U nas za to propagowali jego użycie, twierdząc iż w edukacji wczesnoszkolnej jest on idealny
Odpisz
28 maja 2025, 12:46
@Odkopywacz: mieli rację , ten tusz się nie ścierał tylko robił przezroczysty pod wpływem ciepła wytwarzanego przez tarcie
Odpisz
28 maja 2025, 12:56
@Zloty_bambus: teoria potwierdzona, dzieki
Odpisz
28 maja 2025, 17:37
@BencV: właśnie, przecież jakby już chyba zaznaczali tym swoim czerwonym (prawdopodobnie z krwi uczniów) to byłoby widać, że zmienione lmao
Odpisz
28 maja 2025, 15:57
Całą podstawówkę takie miałam
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2025, 23:42
Ja raz miałam taki z mema, ale właśnie ta gumka to było po prostu jakieś tworzywo do rozmazywania. Zgubiłam go raz i chyba się nie znalazł. Ale pamiętam, że wtedy w szkole zobaczyłam jak kolega z klasy komuś pokazuje taki sam i będąc podejrzliwa, że znalazł mój powiedziałam, że fajny i zapytałam gdzie go kupił, a ten z pełnym entuzjazmem wytłumaczył mi w jakim papierniczym i jak do niego dojść, więc mu uwierzyłam.
A tak to przez pozostały okres używania długopisu ścieralnego używałam Papermate Replay. Możliwe, że zawsze miałam niebieski. Dobry tusz i dobrze się ścierały. A teraz chyba ich nie sprzedają?
Odpisz
27 maja 2025, 20:37
ja taki miałem
Odpisz
27 maja 2025, 17:46
Jak ktoś miał taki długopis w klasie to zmazywałem notatki tym co akurat wpadło mi w rękę. Raz monetą wymazałem ziomkowi notatki bo wystarczyła temperatura od tarcia żeby tusz znikał a żaden łeb nie wiedział że wystarczy wjеbać zeszyt do zamrażarki i napis pojawiał się spowrotem
Odpisz
27 maja 2025, 16:07
Boze, co to byla za tandeta - zak...iscie drogie (jak na tamte czasy), gumka po trzech uzyciach rozmazywala tusz, a po tygodniu trza bylo tak trzec, ze sie kartki darly - ale wiadomo tribalik elegancki wiec trza bylo szpanowac B)
Odpisz
27 maja 2025, 16:45
@BaDinGa_Boy: A do tego tusz zanikał po kilkunastu dniach, więc nie można było pisać testów nim (przynajmniej u mnie)
Odpisz
27 maja 2025, 16:29
w 1-3 pół klasy miało takie
Odpisz
27 maja 2025, 16:23
Bardziej Parker
Odpisz
16 maja 2025, 20:09
To też robiło furorę.
Odpisz
27 maja 2025, 16:08
@Kriger: to to dopiero szal piz*a, szczegolnie jak sie dalo wcisnac wszystkie na raz i pisac na teczowo w 8D
Odpisz
19 maja 2025, 19:07
długopis z tribalem był tak zajebisty jak dziara Tysona 20 lat temu
Odpisz
16 maja 2025, 20:24
Idziesz na studia, nagle znika i długopis na wkłady, i wszystkie zeszyty. A w końcu i plecak. I wtedy orientujesz się, że nic nie będzie już takie jak było.
Odpisz
16 maja 2025, 20:14
Nadal takiego używam B)
Odpisz