Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Co za przypadek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2025, 21:51
u mnie zawsze były w szkole, a teraz przenieśli na jakąś świetlicę na wygwizdowiu gdzie wszyscy mają daleko
Odpisz
21 maja 2025, 00:54
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ja musiałem specjalnie 25 km jechać do swojego obwodu
Odpisz
21 maja 2025, 00:57
@Witciu: współczuję
Odpisz
24 maja 2025, 12:35
@Witciu: I to tylko po to żeby zmarnować głos na mentzena?
Odpisz
24 maja 2025, 13:47
@Beowulf_: Nie. Żeby przy okazji odwiedzić rodziców i srogo się nawpiеrdalać zajеbistego obiadku
Odpisz
24 maja 2025, 13:51
@Witciu: To czemu napisałeś "specjalnie"?
I nie zaprzeczasz, czyli dobrze zgadłem, że głosowałeś na mentzena, tak?
Odpisz
25 maja 2025, 00:39
@Beowulf_: A ch*j cię to
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2025, 09:04
U mnie na osiedlu są dość blisko siebie 2 podstawówki, ale obie komisje wyborcze umieszczono w tej samej szkole zamiast je jakoś podzielić
Odpisz
21 maja 2025, 00:03
U mnie teraz przez budowę nowej sali gimnastycznej koło mojej stare podstawówki to idzie się tam jak koło spacerniaka w zakładzie karnym xd
Odpisz
20 maja 2025, 19:14
u mnie to głosowania to w przedszkolu jest od zawsze w moim mieście
Odpisz
18 maja 2025, 11:43
U mnie jest to remiza straży
Odpisz
18 maja 2025, 13:59
Czasami wykorzystuje się inne budynki, ale szkoły chyba najczęściej
Odpisz
18 maja 2025, 17:14
@Mijak: Sala gimnastyczna jest prawie zawsze idealna do takich sytuacji.
Odpisz