Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

Edytowano - 30 maja 2025, 12:32

Imo lepsze te po prawej

Avatar rozwalgo

26 maja 2025, 21:29

Kiedy mówię komuś, że lubię styl retro, mam na myśli właśnie pokój po prawej. Wielu zachodnich artystów ma zupełnie inne pojęcie o "retro", zawsze trzymając się tego stereotypowego wyobrażenia pełnego neonów, palm, starych konsol, całego Vice City najlepiej, doprowadzając do zmieszania wspomnień z fikcją, czyli vaporwave. Drewniana śmierdząca boazeria, zapach pasty do podłóg, trzepaki, meblościanki i serwetki z koronkami zawsze będą dla mnie bardziej retro niż ten różowy neonowy nonsens

Avatar Gruba_Bulwa

25 maja 2025, 17:40

MFW kiedy nie stać mnie na giga neony bo oślepić każdego kto wchodzi do mego pokoju

Avatar Knudson

24 maja 2025, 19:31

Avatar Annika1

21 maja 2025, 13:54

Ale serio. Co za wykolejeniec mieszkałby w tym zielono neonowym czymś z własnej woli?

Avatar BlackMorbius61

24 maja 2025, 12:36

@Annika1: te neony to i tak ładniejsze niż większość współczenych wystrojów

Avatar Annika1

24 maja 2025, 16:23

@BlackMorbius61: szyk i komfort poczekalni lotniska vs wnętrze myszki RGB. No w sumie nie trudno wybrać zwycięzcę

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2025, 13:55

Patrząc na obrazek po prawej czuję zapach tego lakieru do drewna

Avatar Figarus

24 maja 2025, 11:47

Co jak co, ale myślę, że więcej Amerykanów miało wystrój jakkolwiek podobny do tego po prawej, a na tą neonową chałę mogli sobie pozwolić przedstawiciele wyższej klasy średniej, ewentualnie scenografowie filmów, którzy mieli stworzyć ,,pokój przeciętnego amerykańskiego szesnastolatka"

Avatar kiwi999999

24 maja 2025, 11:10

A pod błazerią największe skarby🥰

Avatar Figarus

24 maja 2025, 11:44

@kiwi999999: Bimber wujka Zbyszka, też z boazerii.

Avatar Elmario1234

24 maja 2025, 10:57

O po prawej jest dom mojej babci na wsi.

Avatar Tajdeus

21 maja 2025, 15:48

I to było piękne.

Avatar Kolejnazkolei

21 maja 2025, 15:41

Obydwa spoko

Avatar Vodka_Drinker

21 maja 2025, 13:44

Przytulniej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Młodzi gniewni

Lekko nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka