Gdy wzdychasz do przeszłości zza oceanu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 maja 2025, 12:32
Imo lepsze te po prawej
Odpisz
26 maja 2025, 21:29
Kiedy mówię komuś, że lubię styl retro, mam na myśli właśnie pokój po prawej. Wielu zachodnich artystów ma zupełnie inne pojęcie o "retro", zawsze trzymając się tego stereotypowego wyobrażenia pełnego neonów, palm, starych konsol, całego Vice City najlepiej, doprowadzając do zmieszania wspomnień z fikcją, czyli vaporwave. Drewniana śmierdząca boazeria, zapach pasty do podłóg, trzepaki, meblościanki i serwetki z koronkami zawsze będą dla mnie bardziej retro niż ten różowy neonowy nonsens
Odpisz
25 maja 2025, 17:40
MFW kiedy nie stać mnie na giga neony bo oślepić każdego kto wchodzi do mego pokoju
Odpisz
24 maja 2025, 19:31
Odpisz
21 maja 2025, 13:54
Ale serio. Co za wykolejeniec mieszkałby w tym zielono neonowym czymś z własnej woli?
Odpisz
24 maja 2025, 12:36
@Annika1: te neony to i tak ładniejsze niż większość współczenych wystrojów
Odpisz
24 maja 2025, 16:23
@BlackMorbius61: szyk i komfort poczekalni lotniska vs wnętrze myszki RGB. No w sumie nie trudno wybrać zwycięzcę
Odpisz
24 maja 2025, 13:55
Patrząc na obrazek po prawej czuję zapach tego lakieru do drewna
Odpisz
24 maja 2025, 11:47
Co jak co, ale myślę, że więcej Amerykanów miało wystrój jakkolwiek podobny do tego po prawej, a na tą neonową chałę mogli sobie pozwolić przedstawiciele wyższej klasy średniej, ewentualnie scenografowie filmów, którzy mieli stworzyć ,,pokój przeciętnego amerykańskiego szesnastolatka"
Odpisz
24 maja 2025, 11:10
A pod błazerią największe skarby🥰
Odpisz
24 maja 2025, 11:44
@kiwi999999: Bimber wujka Zbyszka, też z boazerii.
Odpisz
24 maja 2025, 10:57
O po prawej jest dom mojej babci na wsi.
Odpisz
21 maja 2025, 15:48
I to było piękne.
Odpisz
21 maja 2025, 15:41
Obydwa spoko
Odpisz
21 maja 2025, 13:44
Przytulniej
Odpisz