Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zawodnik22

Edytowano - 23 sierpnia 2014, 15:16

W ch*j polowania powinni zakazać. Piękna przyroda nam się marnuję. I zwierzęta giną a ludzie sobie mogą krzywdzić je i je zabijać.

Avatar kacperek2417

23 sierpnia 2014, 16:11

@zawodnik22: Ludzie zabijają dla pożywienia (łańcuch pokarmowy). A ludzie zabijający dla zabawy, to idioci.

Avatar zawodnik22

23 sierpnia 2014, 16:13

@kacperek2417: To niech ku*wa zabijają dla pożywienia drób i świnie, a piękną przyrodę niech zostawią w spokoju.

Avatar DeadExtreme

23 sierpnia 2014, 17:59

@zawodnik22: co widzisz pięknego w krwiożerczych zwierzętach (mówie o tych które atakują).

Avatar Mrs_Carro

23 sierpnia 2014, 19:15

@DeadExtreme: Niedzwiedzie atakują tylko w zimę (dla pożywienia, taka paranoja) i w obronie własnej. Było to na lekcji przyrody w 4 klasie. Nie pamiętasz czy jeszcze nie przerabiałeś?

Avatar DeadExtreme

23 sierpnia 2014, 19:17

@Mrs_Carro: nie chodzi mi o niedźwiedzie , w nawiasie napisalem "chodzi o zwierzęta,które atakują".

Avatar Mrs_Carro

23 sierpnia 2014, 19:27

@DeadExtreme: Czyli które? Nie ma zwierząt, które atakują z przyjemności (jak ludzie)

Avatar DeadExtreme

23 sierpnia 2014, 20:44

@Mrs_Carro: kurde ,nie rozumiesz mnie. Nie chodzi o zwierzęta atakuja z przyjemności , tylko dla pożywienia.

Avatar spectra12

16 czerwca 2015, 13:16

@zawodnik22: Zgadzam się, jak można zabijać zwierzęta. Ku*wa Niech Świnie i drób zabijają a nie Przyrodę.

Avatar spectra12

13 czerwca 2015, 11:06

='(

Avatar majki909

23 sierpnia 2014, 15:10

Polujesz na niego bo co? Bo spełnia swoje marzenia? Bo jest gruby? Bo nie lubi w dupę?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Niegrzeczny Oskarek

Dwa oblicza

Były nóżki, nie ma nóżek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka