Lilo i Stitch zawodzi coraz bardziej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Tacy sami, a ściana między nami
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie po oczach
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2025, 22:18
Podobno w Lilo i Stitchu nie będzie Gantu?
Unwatchable
Odpisz
23 maja 2025, 22:21
@PanPiernik: Ani Pleakley'ego w dragu
Odpisz
23 maja 2025, 22:22
@rozwalgo: nieeeeeeee
Odpisz
24 maja 2025, 00:39
@PanPiernik: a Plikli i dr będą większość czasu grani przez ludzi bo "kamuflaż"
Odpisz
24 maja 2025, 00:41
@rozwalgo: jeden typ pracujący nad filmem próbował ale Disney się nie zgodził (boją się,że byłby za seksowny)
Odpisz
29 maja 2025, 18:53
@FluttershyIsNOTaDoormat: a nie zgadniesz kto będzie złolem
Odpisz
29 maja 2025, 22:32
@PanPiernik: jak to, Pleakley nie będzie podkradał ubrań Nani?!
Odpisz
30 maja 2025, 07:45
@InDoroWeTrust: niema Gantu to wybrali następnego w kolejce obcego
Odpisz
30 maja 2025, 07:46
@Lisedra: niestety
Odpisz
31 maja 2025, 06:54
@PanPiernik: potwierdzam, oglądałam przedwczoraj. Niektóre zmiany mają odrobinę sensu, jak naprzykład pojawienie się agenta Bąbla w opiece społecznej, danie Nani jakichś celów w życiu żeby bardziej było widać ile dla siostry poświęca. Ale nie ma np. tego jak stitch praktycznie cały czas sprawiał problemy Lilo, a zachowywał się dobrze tylko dlatego że Jumba i Pleakley go obserwowali, ani że wielka radna znała agwenta Bąbla i sceny jak jej Lilo tłumaczyła że nie może zabrać Stitcha bo ona go kupiła (bo w sumie to zienili w filmie również).
Ogólnie starałam się byc bardzo optymistycznie nastawiona do niego, bo żadne odnowione wersje mi się nie podobały do tej pory i może dlatego uważam, że nie jest najgorszy, ale dalej zdecydowanie wolę oryginał.
Dobrze że chociaż zachowali piosenkę hula bo chyba już wszyscy fani by zbojkotowali ten film.
Odpisz
23 maja 2025, 21:18
To jest dosłownie ich ostatni remake, który był w produkcji zanim Królewna Śnieżka zwinęła kopyta
Odpisz
23 maja 2025, 21:20
@rozwalgo: Słyszałem gdzieś że to próby pokazania że filmy live action są lepsze od animacji bo animacje są dziecinne, i po wielu próbach widać które spektrum lepsze
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2025, 21:37
@Dankanowskyy: Te filmy są tak mocno robione w CG, że można je już w sumie nazwać filmem animowanym
Odpisz
23 maja 2025, 21:48
@rozwalgo: Filmy CGI wyglądają i tak o wiele lepiej (mam nadzieję że JWS nie będzie takie złe)
Odpisz
29 maja 2025, 19:40
@Dankanowskyy: Dziecinne? Przecież to głupie. Kojarzenie animacji z bajkami, które zazwyczaj są animowane, jest błędem złego używania animacji. Dobra animacja jest o wiele trudniejsza do zrobienia i bardziej kosztowna (ze względu na ograniczoną ilość animatorów) niż nakręcenie filmu live action. Animacja jeszcze tworzy o wiele więcej możliwości rozwinięcia fantastyki i daje wolność do stworzenia nieskończonych ilości efektów.
Odpisz
30 maja 2025, 10:41
@TrueStoryGuy: Ludzie którzy nazywają animacje dziecinnymi nigdy nie widzieli takich anime jak Lolita czy Boku no Pico
Odpisz
30 maja 2025, 15:37
@TrueStoryGuy: Ja to wiem, ty to wiesz, sporo osób to wie. Ale niestety taka opinia publiczna (a przynajmniej sam taką widziałem). Sam dążę do zostania animatorem (opornie), więc tym bardziej uważam że tak trochę XD z takich ludzi
Odpisz
29 maja 2025, 22:57
Wsm bardziej popsuli przy małej syrence , ale zawiodłem się jak zrezygnowali z charakterystycznego wizerunku pleakleya ;((((
Odpisz
24 maja 2025, 00:41
Hollywood ma problem z nowymi filmami bo nie wierzy w ich sukces za to uznaje, że ludzie potrzebują kolejnych remaków, sequeli, prequeli czy spin offów i co najgorsze pomimo śnieżki nadal tego typu filmy zarabiają w dużej mierze wystarczająco by Hollywood było zadowolone, więc jeśli chcemy to zakończyć to nie możemy dać im na tym zarabiać.
Odpisz
23 maja 2025, 21:22
Co znowu nie wyszło?
Jedyne co wiem o Stitchu to, że niby zwiastuny były ok według niektórych.
Odpisz
23 maja 2025, 21:22
Między innymi usunęli Gantu
Odpisz
23 maja 2025, 21:27
Nie wiem czy to prawda, ale z jednej postaci rzekomo zrobili twist villaina
Odpisz
23 maja 2025, 21:28
@CupOfWater: To prawda.
Odpisz
23 maja 2025, 21:29
@Dankanowskyy: A oddali mi mojego Pleakley'ego w cgi i sukience?
Odpisz
23 maja 2025, 21:32
@Dragonix18: Afaik, nie
Odpisz
23 maja 2025, 21:33
@Dankanowskyy: 0/10 j...ć ten film
Odpisz
23 maja 2025, 21:20
A tak w ogóle to ten remake Lilo & Stich chyba jest jeszcze gorszy niż Śnieżka.
Odpisz
23 maja 2025, 21:24
@ultron64: Na jakiej podstawie to wnosisz? Widziałeś chociaż Śnieżkę?
Odpisz
23 maja 2025, 21:25
@GHouste: Niestety tak.
Odpisz
24 maja 2025, 00:42
@ultron64: i tutaj zrobiłeś błąd
Odpisz