memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 czerwca 2025, 17:50
u mnie w szkole zawsze gadali że ja jestem najlepszy z najlepszych bo tylko ja w klasie się zachowywałem jak człowiek
Odpisz
28 maja 2025, 12:10
Ja idący oddać sprawdzian wiedząc, że jestem jedynym który się na niego nie nauczył (będę 3 najlepszy)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2025, 17:50
u mnie w szkole zawsze gadali że ja jestem najlepszy z najlepszych bo tylko ja w klasie się zachowywałem jak człowiek
Odpisz
28 maja 2025, 12:10
Ja idący oddać sprawdzian wiedząc, że jestem jedynym który się na niego nie nauczył (będę 3 najlepszy)
Odpisz