Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2011, 12:42
do kitu nawet nie śmieszne 1/5
Odpisz
13 grudnia 2011, 19:14
@adas199915: ŻAL MI TFOIEGO AVATARA... MUM TOKI SUM NA MONITURRZZE
Odpisz
13 grudnia 2011, 19:46
@KADAFI: A już ci "żal" tak ładnie poszło...
Odpisz
13 grudnia 2011, 20:17
@KADAFI: a twój wygłąda jak po przejściach
Odpisz
13 grudnia 2011, 21:22
@FaReD: Przecież nie żyje to jak ma wyglądać?!
Odpisz
14 grudnia 2011, 10:47
@KADAFI: a co mnie to obchodzi czy mój avatar innym się podoba
a innym nie wstawilem go bo mi sie podoba i jeszcze bym byl
rozpoznawany
Odpisz
9 czerwca 2013, 12:36
@adas199915: mi się twój AVATAR podoba
Odpisz
9 czerwca 2013, 13:49
@Epickiodkrywca: dzieki twoj tez jest niezły
Odpisz
14 grudnia 2011, 15:13
co wy.... to tylko obrazek 5/5
Odpisz
13 grudnia 2011, 19:06
MATESMACIE WIDAĆ SE ŻE JESTEŚ GŁUPIĄ BLONDYNKĄ
Odpisz
14 grudnia 2011, 10:48
@KADAFI: @KADAFI:
Odpisz
13 grudnia 2011, 17:21
@FD God: no ico co ztego ty wierzysz w swietego mikołaja
Odpisz
13 grudnia 2011, 17:30
@BUCxD: On żartował...
Odpisz
13 grudnia 2011, 14:52
zabił renifera pod ochroną
Odpisz
13 grudnia 2011, 16:23
@BUCxD: Mikołaj też wchodzi do domu nielegalnie więc co ty tam wiesz...
Odpisz
13 grudnia 2011, 15:27
Wszystkie komixy z ludzikami ok, ale ze zwirzakami niee!! Przynajmniej nie z zabijaniem ich.
Odpisz
13 grudnia 2011, 13:22
a mnie tam śmieszy ;p
Odpisz
13 grudnia 2011, 12:59
Cholernie głupie.
Odpisz
13 grudnia 2011, 07:23
głupie
Odpisz