Jak strollować Amerykanów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Angielskie śmieszki
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2014, 18:13
Tiaaaaaaaa. I wszystko co żyje w Australii pojawi się u nas? To już lepiej tym razem można sobie odpuścić trolling.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 18:20
@MrKanapka24: pan kanapka jest tylko jeden!!!!!!!
Odpisz
23 sierpnia 2014, 18:26
@mikokaro:
Po 1. Zakładając konto, nie słyszałem o kimś takim jak jacek1s (możliwe, że nawet wtedy nie był użytkownikiem jeja)
Po. 2 Mało osób mnie zna, bo rzadko się udzielam w komentarzach.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 19:42
@mikokaro: wtjdź i się nie osmieszaj
Odpisz
23 sierpnia 2014, 19:50
@Kubox123456: przepraszam ale zobacz moj profil i zobacz ile lat ma moje konto a ile Mrkanapka24 wiec wypier* z tej strony mały trolu
Odpisz
23 sierpnia 2014, 19:54
@Swat132: TO jest moje 2 konto, stare miałem 5 lat. Twoje argumenty są niczym, tylko same obelgi. Zgaduje nawet, że nie wiesz dlaczego napisałem do niego "wyjdz".
Odpisz
23 sierpnia 2014, 19:56
@Kubox123456: nom dlaczego ?
Odpisz
23 sierpnia 2014, 20:54
@Swat132: Ponieważ jest to super super fanik Jacka i wszystko do niego sprowadza.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 22:26
@Kubox123456: ok juz tyle chcialem wiedziec
Odpisz
24 sierpnia 2014, 09:38
@MrKanapka24: ooooooo jakaś kanapka nie widziałem cię pod obrazkami :D
Odpisz
24 sierpnia 2014, 09:39
@mikokaro: przecież widać,że jest drugi :P
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:29
@MrKanapka24: no właśnie o tobie nic nie słyszałem :)
Odpisz
24 sierpnia 2014, 14:21
@Flawless: Ciężko znaleźć mój komentarz pod jakimś obrazkiem, bo jak już się udzielam, to znajdzie się ktoś, kto ma do mnie pretensje dot. nicku.
P.S. Mam ten nick we wszystkich grach w jakie gram i na wszystkich stronach jakie odwiedzam, więc jeja nie było pierwszą stroną, na której się zarejestrowałem pod tym nickiem.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 14:22
@MrKanapka24: no tak ale jacuś to fejm,każdy go będzie bronił
PS ja jestem za tobą :D
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:20
@Swat132: "przepraszam ale zobacz moj profil i zobacz ile lat ma moje konto a ile Mrkanapka24 wiec wypier* z tej strony mały trolu" Och, masz konto od jakiegoś... Roku? Pisać "ile lat" to za dużo powiedziane. Z resztą... Przechwalać się, ile ktoś siedzi na jeja? Już lepiej przechwalać się strzałkami, choć to też żałosne.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:30
@kulujulu: nie od 3 lat bitch
Odpisz
24 sierpnia 2014, 18:43
@Swat132: Grzeczniej.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 16:35
@kulujulu: zakoncze spor przyjaznie dlatego czesc kolego
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:05
@MrKanapka24: Nie tak ciężko. Ja cię nie raz widziałem. Czy to znaczy, że jestem wybrańcem?
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:16
@MrKanapka24: kłamiesz, Jacek jest na jeja od zawsze!!
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:17
Tak. Jesteś wybrańcem
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:19
@MrKanapka24: Mi tam nie przeszkadza ze jestes kanapką bo i tak się udzielasz raz na ruski rok ;P
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:23
@Linkin_Park: Kolejny pseudo-fan jacka -,-
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:24
@jacek1s: No nareszcie. Może teraz część użytkowników da mi spokój.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:26
@MrKanapka24: Poza tym nie masz nicku "jacek2s" ani nie spamujesz wszędzie ni nie klonujesz etc. więc co ja do cb mam miec ? ;P
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:27
@jacek1s: jak Ruskie wygrajo to wszystko będzie ruskie i się nie śmiej
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:29
@diablo_piekla: Gówno wiesz to się nie wypowiadaj ;p
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:11
@Linkin_Park: Jak zaczynałem przygodne na jeja to go jeszcze nie było :)
Odpisz
26 sierpnia 2014, 08:14
@Flawless: ja też :D
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:25
@jacek1s: Nie spinaj się to był troll
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2015, 14:34
@MrKanapka24: chyba taaaaaaaaaaaak....
Odpisz
30 listopada 2015, 14:36
@diablo_piekla: chyba taaaaaak...
Odpisz
8 lutego 2019, 01:36
@mikokaro: Dumny jesteś ze swojego komentarza?
Odpisz
26 kwietnia 2019, 23:38
@ZEUS_: i po ch*j odkopujesz xD w 5 lat to nawet kolor skóry możesz zmienić
Odpisz
14 lutego 2018, 18:12
Gdzie spie**oliła słowenia?
Odpisz
26 grudnia 2017, 08:55
Europa według Eurowizji
Odpisz
24 czerwca 2015, 17:22
Czy tylko ja zamiast "Hungary" przeczytałam "Hungry"?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 11:09
o co chodzi?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 11:11
@mrofpower: aha załapałam...
Odpisz
26 sierpnia 2014, 11:27
@mrofpower: a ja nie ):
Odpisz
26 sierpnia 2014, 11:32
@TheRockStar320: Zamiast Austrii jest Australia ;-;
Odpisz
23 sierpnia 2014, 21:37
w sumie spora cześć pewnie myśli, że to co tam jest napisane jest dobrze
Odpisz
23 sierpnia 2014, 18:07
australia :D?
Odpisz
23 sierpnia 2014, 19:49
@bylejakbylegdzie: Nie, Austria. ;-;
Odpisz