@TeaGuy: to nie manga ale seria krótkich komikso-memów autorstwa Nhim_art (czasem pisze się z kropką albo spacją). Gość ma ciekawe poczucie humoru (trafia w mój gust). Znajdziesz go łatwo na Danboru
@FluttershyIsNOTaDoormat: aaaa, pamiętam. Znalazłem jeden z jego paneli na stronie z porno gdzie ugryzła tą dziewczynę radioaktywna hiena i dostała k....a
stwierdziłem, że za długo wstawiałem memy bez tłumaczenia na nasze, kiedyś było tak, że dostawałem powiadomienie, że mój mem ma wejść na główną z prośbą o tłumaczenie ale niestety ta praktyka chyba została porzucona na naszej pomarańczowej stronie
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2025, 20:26
''Jaka to rasa?'' Najlepsza!!!
Odpisz
5 czerwca 2025, 19:30
ratunku mam autyzm
Odpisz
31 maja 2025, 17:00
Co to za manga?
Odpisz
31 maja 2025, 18:42
@TeaGuy: to nie manga ale seria krótkich komikso-memów autorstwa Nhim_art (czasem pisze się z kropką albo spacją). Gość ma ciekawe poczucie humoru (trafia w mój gust). Znajdziesz go łatwo na Danboru
Odpisz
31 maja 2025, 18:45
@TeaGuy: małe ostrzeżenie: możesz się spodziewać trochę cringe-owych żartów i zboczonych tematów
Odpisz
31 maja 2025, 23:11
@FluttershyIsNOTaDoormat: aaaa, pamiętam. Znalazłem jeden z jego paneli na stronie z porno gdzie ugryzła tą dziewczynę radioaktywna hiena i dostała k....a
Odpisz
1 czerwca 2025, 00:07
@TeaGuy: a to mogło być tutaj w poczekalni bo wstawiałem
Odpisz
5 czerwca 2025, 10:45
@FluttershyIsNOTaDoormat: normalny dzień w poczekalni.
Odpisz
5 czerwca 2025, 11:55
@Zloty_bambus: jak najbardziej
Odpisz
4 czerwca 2025, 00:55
Ona ma skoliozę
Odpisz
3 czerwca 2025, 19:04
Nie no jak dla mnie wygląda zupełnie normalnie, nawet do mojego podobny
Odpisz
31 maja 2025, 14:42
Dragonix baba mówi po polsku wtf
Odpisz
31 maja 2025, 15:39
stwierdziłem, że za długo wstawiałem memy bez tłumaczenia na nasze, kiedyś było tak, że dostawałem powiadomienie, że mój mem ma wejść na główną z prośbą o tłumaczenie ale niestety ta praktyka chyba została porzucona na naszej pomarańczowej stronie
Odpisz
31 maja 2025, 17:50
@FluttershyIsNOTaDoormat: zastanawiałem się czy to wstawić ale se odpuściłem
Odpisz
31 maja 2025, 18:39
@Adix174: jak jest kapibara to warto wstawić
Odpisz