No weźcie coś jeszcze podobnego wypuśćcie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
To by wystarczyło
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Przerwa na herbatkę
Młodzi gniewni
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 czerwca 2025, 19:06
Jedyny zespół tego typu jaki mi przychodzi do głowy to t.A.T.u, ale po pierwsze piosenek po rosyjsku mają i tak sporo, a po drugie wiele z tych po angielsku i tak ma swoje rosyjskie wersje
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:01
@BardzoOryginalnaNazwa: To jak Lady Pank i ich album "Drop Everything"
Odpisz
3 czerwca 2025, 11:37
@BardzoOryginalnaNazwa: często tak jest z metalem
Np Gojira, System Of A Down albo Electric Callboy (którzy to poszli o krok dalej i mają tylko pół piosenki po niemiecku z tego co wiem)
W ogóle z Niemcami tak często bywa
Jedyne po czym się domyśliłam że Scorpions, Alphaville albo Depeche Mode to Niemcy to po akcencie
Odpisz
4 czerwca 2025, 08:27
@LadyDialga: Depeche Mode pochodzą z Wielkiej Brytanii.
Odpisz
4 czerwca 2025, 11:01
@Bemol0: czej serio?
To znaczy że mój stary mnie okłamał
Odpisz
3 czerwca 2025, 20:27
Sepultura, polecam brazylijski metal
Odpisz
3 czerwca 2025, 14:28
U mnie to najbardziej pasuje Nightwish i ich piosenki po fińsku
Odpisz
1 czerwca 2025, 18:55
A Sabaton wziął i cały album po szwedzku wypuścił
Odpisz
1 czerwca 2025, 18:57
@rumcajschr: bork bork bor bork
Odpisz
3 czerwca 2025, 11:23
@rumcajschr:
Odpisz
3 czerwca 2025, 10:53
System of a down
Odpisz
3 czerwca 2025, 11:21
@Witciu: rel, gdyby nie Artsakh to bym nawet nie wiedziała jak ten język brzmi
Odpisz
1 czerwca 2025, 18:59
Ale to na szczęście nie wszystkie zespoły, jest np. Ramsztajn albo Maneskin
Odpisz
1 czerwca 2025, 19:04
@Ronan: Rammstein jest na tyle wybitny, że mają piosenkę pt. "Ausländer", w której jest użyte 6 języków
Odpisz
1 czerwca 2025, 19:27
@rumcajschr: Jest tam język Polski?
Odpisz
1 czerwca 2025, 19:31
@sssstttt: Nie. Są za to niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, angielski i rosyjski. Ale nbk chciałbym, by Rammstein zrobił kiedyś cover jakiejś polskiej piosenki. Najlepiej coś od Lady Pank
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:00
@rumcajschr: Jak nie ma Polskiego to znaczy że jest tylko jeden: barbarzyński
(a z tym coverem to w sumie byłoby epicko)
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:01
@sssstttt: Ziomy są jak, a piszą przymiotnik od narodowości z wielkiej
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:02
@rumcajschr: piszę z wielkiej litery wszystko do czego mam szacunek
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:03
@sssstttt: Chcesz wyrazić szacunek do polskiego, a tylko go znieważasz nie stosując się do poprawnej ortografii
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:09
@rumcajschr: Neologizmy są dozwolone to neointerpunkcja też
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:24
@sssstttt: Nie mam więcej pytań
Odpisz