Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 1 czerwca 2025, 19:06

Jedyny zespół tego typu jaki mi przychodzi do głowy to t.A.T.u, ale po pierwsze piosenek po rosyjsku mają i tak sporo, a po drugie wiele z tych po angielsku i tak ma swoje rosyjskie wersje

Avatar rumcajschr

1 czerwca 2025, 20:01

@BardzoOryginalnaNazwa: To jak Lady Pank i ich album "Drop Everything"

Avatar LadyDialga

3 czerwca 2025, 11:37

@BardzoOryginalnaNazwa: często tak jest z metalem
Np Gojira, System Of A Down albo Electric Callboy (którzy to poszli o krok dalej i mają tylko pół piosenki po niemiecku z tego co wiem)
W ogóle z Niemcami tak często bywa
Jedyne po czym się domyśliłam że Scorpions, Alphaville albo Depeche Mode to Niemcy to po akcencie

Avatar Bemol0

4 czerwca 2025, 08:27

@LadyDialga: Depeche Mode pochodzą z Wielkiej Brytanii.

Avatar LadyDialga

4 czerwca 2025, 11:01

@Bemol0: czej serio?
To znaczy że mój stary mnie okłamał

Avatar Towarisz

3 czerwca 2025, 20:27

Sepultura, polecam brazylijski metal

Avatar welpa44

3 czerwca 2025, 14:28

U mnie to najbardziej pasuje Nightwish i ich piosenki po fińsku

Avatar rumcajschr

1 czerwca 2025, 18:55

A Sabaton wziął i cały album po szwedzku wypuścił

Avatar sssstttt

1 czerwca 2025, 18:57

@rumcajschr: bork bork bor bork

Avatar Neronixu

3 czerwca 2025, 11:23

Avatar Witciu

3 czerwca 2025, 10:53

System of a down

Avatar LadyDialga

3 czerwca 2025, 11:21

@Witciu: rel, gdyby nie Artsakh to bym nawet nie wiedziała jak ten język brzmi

Avatar Ronan

1 czerwca 2025, 18:59

Ale to na szczęście nie wszystkie zespoły, jest np. Ramsztajn albo Maneskin

Avatar rumcajschr

1 czerwca 2025, 19:04

@Ronan: Rammstein jest na tyle wybitny, że mają piosenkę pt. "Ausländer", w której jest użyte 6 języków

Avatar sssstttt

1 czerwca 2025, 19:27

@rumcajschr: Jest tam język Polski?

Avatar rumcajschr

1 czerwca 2025, 19:31

@sssstttt: Nie. Są za to niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, angielski i rosyjski. Ale nbk chciałbym, by Rammstein zrobił kiedyś cover jakiejś polskiej piosenki. Najlepiej coś od Lady Pank

Avatar sssstttt

1 czerwca 2025, 20:00

@rumcajschr: Jak nie ma Polskiego to znaczy że jest tylko jeden: barbarzyński
(a z tym coverem to w sumie byłoby epicko)

Avatar rumcajschr

1 czerwca 2025, 20:01

@sssstttt: Ziomy są jak, a piszą przymiotnik od narodowości z wielkiej

Avatar sssstttt

1 czerwca 2025, 20:02

@rumcajschr: piszę z wielkiej litery wszystko do czego mam szacunek

Avatar rumcajschr

1 czerwca 2025, 20:03

@sssstttt: Chcesz wyrazić szacunek do polskiego, a tylko go znieważasz nie stosując się do poprawnej ortografii

Avatar sssstttt

1 czerwca 2025, 20:09

@rumcajschr: Neologizmy są dozwolone to neointerpunkcja też

Avatar rumcajschr

1 czerwca 2025, 20:24

@sssstttt: Nie mam więcej pytań

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LadyDialga
Dodane przez: LadyDialga

Angielskie śmieszki

To by wystarczyło

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Przerwa na herbatkę

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka