Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zloty_bambus

30 czerwca 2025, 09:29

Star trek lower decks♥️

Avatar DiKarpio

1 czerwca 2025, 20:58

ja nie upgraduje z win 10 na win 11, bo widze jaki syf jest na 11 na laptopie dziewczyny. Strasznie dużo niepotrzebnych dodatków, wszędzie logowanie, wszędzie wciskają uploadowanie do chmury, wszędzie wyskakuje pogoda, giełda, k...a jakiś agrobiznes...
ciekawe co jeszcze z...ią w win 12, pewnie już całkiem bedzie jak android

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar KapustaKapusta

9 czerwca 2025, 18:25

@DiKarpio: w windows 10 masz praktycznie to samo

Avatar Xol1mn3c_

13 czerwca 2025, 21:12

@Maxtich: i usunęli przenoszenie taskbara na prawo, lewo albo górę ekranu

Avatar Boberek00

1 czerwca 2025, 21:08

🐧

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Grewest

Edytowano - 8 czerwca 2025, 00:00

@Boberek00: Jakby coś to polecam tego youtubera
https://www.youtube.com/watch?v=8bv8dhNrbg0

Avatar Boberek00

8 czerwca 2025, 17:55

@Grewest: Znam go i też go lubię oglądać
póki co to linexy najlepiej promuje Linuxa w Polsce
dzięki nie mu się głównie do niego przekonałem

Avatar Losowa_Osoba

7 czerwca 2025, 22:00

Gdyby poprostu były szybkie i gdyby system był wspierany, ja tam zawsze usiądę

Avatar Kargon

7 czerwca 2025, 16:34

u mnie w podstawówce nigdy nie było WINDOWSA 7 tylko XP a potem 10

Avatar Xol1mn3c_

7 czerwca 2025, 14:39

Ja chcialem sie confac z Win11(deflautowy) na Win7 ale mam zzbyt nowego lapka. Jutro kupuje ThinkPada X230(nawet nie pobiore 7 tylko Linuxa Minut i dodam jakis Aero Theme)

Avatar Katrina2712

7 czerwca 2025, 15:07

@Xol1mn3c_: ja mam 7 ale mi Eset nie chce się zaktualizować przez to

Avatar Xol1mn3c_

7 czerwca 2025, 15:12

@Katrina2712: ja mialem ale w randomowych momentach jak gralem mi okienko wyskakiwalo na caly ekran

Avatar pancerny_jejak

1 czerwca 2025, 20:57

Dobra mam dość sam pisze system chce ktoś pomóc ?

Avatar Nikodem8378

7 czerwca 2025, 15:08

@pancerny_jejak: mogę ci pomóc podając nazwe systemu. JejOS

Avatar GHouste

1 czerwca 2025, 20:57

W moim liceum używaliśmy windowska xp, potem ktoś na tych kompach 10 zainstalował. i tak się skończyło że w jednej pracowni mieliśmy część kompów z 10 i część z 11

Avatar Xol1mn3c_

7 czerwca 2025, 14:51

@GHouste: u nas byly fajne z 8.1. Prosty system jak 7 ale flat zamiast Aero. Nasza genialna szkola postanowila kupic nowe z Windowsem 11 (No poczatku jak tylko polowa byla nowa to bilismy sie o miejsca przy tych starych). Kiedys gralismy w 3/4 klasie w CS1.6, Minecraft z ruskiego launchera albo Roblox, Starsze klasy ustawialy na tapety slajdy (100 domyslnych i 1 z angrybirds) to w tych nowych nie mozna bylo nawet zmienic intefersu na ciemny, zakaz pobierania CZEGOKOLWIEK oraz praktyxznie wszystkie strony internetowe zablokowane. To bylo dla nas jak dla mikoli kiedy 60 letnia kupa zlomu idzie na zyletki. Przed zmiana mielismy po lekcjach godzine kiedy nauczycielka techniki (szacun dla niej) se cos ogarniala jakiestam sprawy a my gralismy albo ogladalismy memy a po zmianie nie moglismy nic zrobic. To bylo tragiczne doswiadczenie

Avatar Dark_Dante

7 czerwca 2025, 14:08

Avatar GHouste

1 czerwca 2025, 20:58

Zapowiedzieli oficjalnie 12 ?

Avatar Dexter_Ward

1 czerwca 2025, 21:11

@GHouste:
Oficjalnie jeszcze nie, ale jest wiele przecieków, że na 2025 lub 2026 microsoft planuje

Avatar Annika1

2 czerwca 2025, 09:59

@Dexter_Ward: 🤡🥸💀☠️

Avatar Dexter_Ward

2 czerwca 2025, 10:00

Avatar Annika1

2 czerwca 2025, 10:03

@Dexter_Ward: będzie cyrk, syf, kiła, mogiła

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Tymi się chodzi

Pilne

Trzykrotny T

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka