Jak stwierdził pewien nauczyciel infomatyki: "Dlatego uczymy się Linuxa"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Tymi się chodzi
Pilne
Trzykrotny T
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2025, 09:29
Star trek lower decks♥️
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:58
ja nie upgraduje z win 10 na win 11, bo widze jaki syf jest na 11 na laptopie dziewczyny. Strasznie dużo niepotrzebnych dodatków, wszędzie logowanie, wszędzie wciskają uploadowanie do chmury, wszędzie wyskakuje pogoda, giełda, k...a jakiś agrobiznes...
ciekawe co jeszcze z...ią w win 12, pewnie już całkiem bedzie jak android
Odpisz
7 czerwca 2025, 14:10
@DiKarpio: Musiałem sobie zaktualizować system do 11 przy ulepszaniu komputera i szczerze dużo się nie różni od 10 i nie sprawiał mi nigdy większych problemów. Przyzwyczaiłem się do niego po tygodniu. Najbardziej krytykują ci, którzy tej jedenastki nie posiadają. Wszystko idzie do przodu, nowe części i programy są tworzone pod nowy system i prędzej czy później każdy będzie musiał zaktualizować.
Odpisz
7 czerwca 2025, 14:37
@Maxtich: Od 24h2 ciężko jest ominąć wymóg logowania do konta microsoft.
Odpisz
7 czerwca 2025, 14:40
@Maxtich: Auto wszedzie wciskane na sile ai? Beznadziejny inferfejs? Niepotrzebne animacje? G***wski caloksztalt?
Odpisz
7 czerwca 2025, 15:12
@Xol1mn3c_: Tak jak mówiłem, korzystam z jedenastki od pół roku i nie doświadczyłem żadnej z wymienionych przez ciebie rzeczy.
Odpisz
7 czerwca 2025, 15:16
@Xol1mn3c_: Dodatkowo, o ile nie ustawisz sobie na tapecie dwóch całujących się mężczyzn, to nie wiem jak system operacyjny może być gejowski xD
Odpisz
9 czerwca 2025, 11:24
@DiKarpio: mam dosłownie ten sam case, widziałem 11 na laptopie u kobity i po prostu śmiać się chce widząc jak to wszystko działa
Odpisz
9 czerwca 2025, 18:25
@DiKarpio: w windows 10 masz praktycznie to samo
Odpisz
13 czerwca 2025, 21:12
@Maxtich: i usunęli przenoszenie taskbara na prawo, lewo albo górę ekranu
Odpisz
1 czerwca 2025, 21:08
🐧
Odpisz
7 czerwca 2025, 14:40
@Boberek00: Sam używam Linuxa z gnome, pomijając brak śmieci od microsoftu to lubię "workflow" tego środowiska.
10 utrzymuje do gier których Anticheat nie pozwala grać na Linuxie.
Odpisz
7 czerwca 2025, 15:26
@Grewest: ja planuje podobnie zrobić przy wymianie kompa (przeklęty anthi cheat)
i planuje przejść na minta lub Debian, głównie dlatego że 11 wypada słabo a 12 też się lepiej nie zapowiada
Odpisz
7 czerwca 2025, 18:35
@Boberek00: Dla mnie minusem minta jest to że nie ma "nowoczesnego środowiska", ale z nim najmniej problemów miałem te parę lat temu.
opensuse ma fajnie działający system kopii zapasowych(snapper). W momencie uruchamiania się linuxa możesz wybrać punkt przywracania systemu z poprzedniego uruchomienia linuxa. Czyli w razie sytuacji gdzie aktualizacja lub twoje grzebanie w systemie coś uszkodziło to po prostu wybierasz sobie opensuse sprzed jednego dnia :p
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2025, 00:00
@Boberek00: Jakby coś to polecam tego youtubera
https://www.youtube.com/watch?v=8bv8dhNrbg0
Odpisz
8 czerwca 2025, 17:55
@Grewest: Znam go i też go lubię oglądać
póki co to linexy najlepiej promuje Linuxa w Polsce
dzięki nie mu się głównie do niego przekonałem
Odpisz
7 czerwca 2025, 22:00
Gdyby poprostu były szybkie i gdyby system był wspierany, ja tam zawsze usiądę
Odpisz
7 czerwca 2025, 16:34
u mnie w podstawówce nigdy nie było WINDOWSA 7 tylko XP a potem 10
Odpisz
7 czerwca 2025, 14:39
Ja chcialem sie confac z Win11(deflautowy) na Win7 ale mam zzbyt nowego lapka. Jutro kupuje ThinkPada X230(nawet nie pobiore 7 tylko Linuxa Minut i dodam jakis Aero Theme)
Odpisz
7 czerwca 2025, 15:07
@Xol1mn3c_: ja mam 7 ale mi Eset nie chce się zaktualizować przez to
Odpisz
7 czerwca 2025, 15:12
@Katrina2712: ja mialem ale w randomowych momentach jak gralem mi okienko wyskakiwalo na caly ekran
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:57
Dobra mam dość sam pisze system chce ktoś pomóc ?
Odpisz
7 czerwca 2025, 15:08
@pancerny_jejak: mogę ci pomóc podając nazwe systemu. JejOS
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:57
W moim liceum używaliśmy windowska xp, potem ktoś na tych kompach 10 zainstalował. i tak się skończyło że w jednej pracowni mieliśmy część kompów z 10 i część z 11
Odpisz
7 czerwca 2025, 14:51
@GHouste: u nas byly fajne z 8.1. Prosty system jak 7 ale flat zamiast Aero. Nasza genialna szkola postanowila kupic nowe z Windowsem 11 (No poczatku jak tylko polowa byla nowa to bilismy sie o miejsca przy tych starych). Kiedys gralismy w 3/4 klasie w CS1.6, Minecraft z ruskiego launchera albo Roblox, Starsze klasy ustawialy na tapety slajdy (100 domyslnych i 1 z angrybirds) to w tych nowych nie mozna bylo nawet zmienic intefersu na ciemny, zakaz pobierania CZEGOKOLWIEK oraz praktyxznie wszystkie strony internetowe zablokowane. To bylo dla nas jak dla mikoli kiedy 60 letnia kupa zlomu idzie na zyletki. Przed zmiana mielismy po lekcjach godzine kiedy nauczycielka techniki (szacun dla niej) se cos ogarniala jakiestam sprawy a my gralismy albo ogladalismy memy a po zmianie nie moglismy nic zrobic. To bylo tragiczne doswiadczenie
Odpisz
7 czerwca 2025, 14:08
Odpisz
1 czerwca 2025, 20:58
Zapowiedzieli oficjalnie 12 ?
Odpisz
1 czerwca 2025, 21:11
@GHouste:
Oficjalnie jeszcze nie, ale jest wiele przecieków, że na 2025 lub 2026 microsoft planuje
Odpisz
2 czerwca 2025, 09:59
@Dexter_Ward: 🤡🥸💀☠️
Odpisz
2 czerwca 2025, 10:00
@Annika1: ?
Odpisz
2 czerwca 2025, 10:03
@Dexter_Ward: będzie cyrk, syf, kiła, mogiła
Odpisz