Mem jest nadal w konstrukcji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Deal życia
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2025, 17:18
Nie zrobią pół życia 3, bo wtedy to będzie 1,5 życia
Odpisz
4 czerwca 2025, 17:38
alyx
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2025, 22:47
połowiczny rozpad nie dzieje się tylko dwa razy
Odpisz
8 czerwca 2025, 21:18
ale mogą też zrobić pół życia dwa i pół
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2025, 22:30
@Jamjestdrzwi: ale które pół? Pół rozpadu czy pół czasu?
Pół czasu
2,5s
17,67767%
Pół rozpadu
2,415037s
18,75%
Odpisz
8 czerwca 2025, 21:17
Pozostaje czekać
Odpisz
4 czerwca 2025, 18:59
a co z alyx i epizodami??
Odpisz
5 czerwca 2025, 16:03
@MasloPolskie: Alyx to już jest inny koń, a epizody to części 2 części konia
Odpisz
5 czerwca 2025, 16:06
@FluttershyIsNOTaDoormat: no to nieźle
Odpisz
4 czerwca 2025, 17:00
Było
Odpisz
4 czerwca 2025, 17:14
@Boberek00: Nie, Half Life 3 jeszcze nie było
Odpisz
4 czerwca 2025, 17:41
mem zaś tak
Odpisz