Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2025, 21:46
Chodzić, korzystać, bo drugiej takiej okazji nie będzie raczej za darmo, jeśli będzie się chciało pójść do szkoły dla dorosłych
Odpisz
10 czerwca 2025, 17:07
I ma rację.
Odpisz
10 czerwca 2025, 13:26
Zbliżam się do 30, a widmo szkoły nawiedza mnie w snach i niczego w życiu tak nie żałuję jak lat zmarnowanych w szkołach. Edukacja? Chętnie. Szkoła? Zniszczyć, spalić.
Odpisz
6 czerwca 2025, 15:15
Zdałem ostatni rok mojej edukacji praktycznie nie chodząc do szkoły
Odpisz
6 czerwca 2025, 14:43
to byłam ja przez pół gimnazjum i całe liceum xd
Odpisz