Niemowlak wskakuje do basenu i całkiem nieźle się zabawia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Deal życia
Żartownisie
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2014, 13:46
on się mógł przecież utopić
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:52
NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE! BO CZŁOWIEK UMIE PŁYWAĆ OD URODZENIA ALE PÓŹNIEJ ZAPOMINA!!!
Odpisz
27 sierpnia 2014, 12:19
@handlash: na prawdę?
Odpisz
27 sierpnia 2014, 13:28
Tak sprawdź jeszcze komentarze poniżej :D
Odpisz
3 lutego 2015, 02:21
@handlash: Właśnie, człowiek to ch**owe zwierze. Inne zwierzęta umieją pływać zawsze, tak samo z mową.
Odpisz
3 lutego 2015, 03:44
@hejt123: Data
Odpisz
12 stycznia 2017, 01:37
@handlash: Ale co ma do tego data?
Odpisz
13 stycznia 2017, 23:54
Nie lubię odkopów. I poza tym wtedy kiedy pisałem o tym pływaniu, to byłem tak jakby na innym poziomie rozwoju. .-.
Odpisz
14 stycznia 2017, 00:31
@handlash: heh
Znam to.
Odpisz
25 października 2020, 07:30
@handlash: jesteś na jeja, piszesz komentarze, spodziewaj się odkopów
Odpisz
6 stycznia 2015, 17:44
Nirvana
Odpisz
14 września 2014, 10:45
ale fAJNE
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:15
Śmieszne w ch*j.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 20:06
Prawie jak na okładce płyty nirvany
Odpisz
25 sierpnia 2014, 18:15
To nie jest niemowlak. On już potrafi chodzić ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2014, 18:00
te dziecko sobie normalnie pływa hahahahhahahahhahahazhahahhahahahaha głópki z tych rodziców
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:55
@katrina100100100: SAM JESTEŚ GŁUPEK CZŁOWIEK UMIE PŁYWAĆ OD URODZENIA TYLKO PÓŹNIEJ ZAPOMINA!!!
Odpisz
6 maja 2017, 15:51
@katrina100100100: *głupki geniuszu .-.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 17:57
CZY WY NIE ROZUMIECIE ŻE TE MAŁE DZIECKO by UTONEŁO?!! POMYŚLCIE TROCHĘ??
Odpisz
25 sierpnia 2014, 18:48
@gORb123: Właśnie nie. Człowiek umie pływać od urodzenia a później zapomina.
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2014, 16:54
@gORb123: NIE BO CZŁOWIEK UMIE PŁYWAĆ OD URODZENIA TYLKO PÓŹNIEJ ZAPOMINA!!!
Odpisz
25 sierpnia 2014, 17:18
W ciuchach ? Lel.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 17:09
Człowiek umie pływać od urodzenia... później zapomina xD.
Odpisz