memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 czerwca 2025, 19:47
A to bardziej by nie pasowało pod żelaznych? (Czy jak oni tam mieli [ci co mieli w górach stadion])
Odpisz
10 czerwca 2025, 19:48
@proto_typu_EF: oni to Hitlera
18 czerwca 2025, 16:38
@proto_typu_EF: żelazne czołgi
14 czerwca 2025, 13:16
Proszę o więcej Supa Strikas posting
14 czerwca 2025, 20:43
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Można zrobić, tylko po sesji
15 czerwca 2025, 01:12
@Dexter_Ward: Trzymaj się na sesji Bracie
14 czerwca 2025, 19:19
i w pierwszej połowie bedą przegrywać, ale gibki Rasta powie że stalin jest tak samo dobry w piłke jak w prowadzeniu państwa i wygrywają w ostatniej minucie meczu
14 czerwca 2025, 13:11
naj bardzo nie lubię samego sportu, supa strikas byli jedną z lepszych bajek które oglądałem
13 czerwca 2025, 19:52
Co jest, czemu tak nagle tyle memów z supa strikas (nie żebym narzekał)
11 czerwca 2025, 08:27
Bajka dzieciństwa
10 czerwca 2025, 22:16
nic im nie zrobi, bo są czerwoni
10 czerwca 2025, 23:00
@BUMPYSIA: I taki jest plan
10 czerwca 2025, 22:17
Rel, ta fabuła zawsze była mocno naciągnięta
10 czerwca 2025, 19:50
Jakby co, teraz zauważyłem błąd w tytule
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2025, 19:47
A to bardziej by nie pasowało pod żelaznych? (Czy jak oni tam mieli [ci co mieli w górach stadion])
Odpisz
10 czerwca 2025, 19:48
@proto_typu_EF: oni to Hitlera
Odpisz
18 czerwca 2025, 16:38
@proto_typu_EF: żelazne czołgi
Odpisz
14 czerwca 2025, 13:16
Proszę o więcej Supa Strikas posting
Odpisz
14 czerwca 2025, 20:43
@Narzeczona_Lucky_Luke_a:
Można zrobić, tylko po sesji
Odpisz
15 czerwca 2025, 01:12
@Dexter_Ward: Trzymaj się na sesji Bracie
Odpisz
14 czerwca 2025, 19:19
i w pierwszej połowie bedą przegrywać, ale gibki Rasta powie że stalin jest tak samo dobry w piłke jak w prowadzeniu państwa i wygrywają w ostatniej minucie meczu
Odpisz
14 czerwca 2025, 13:11
naj bardzo nie lubię samego sportu, supa strikas byli jedną z lepszych bajek które oglądałem
Odpisz
13 czerwca 2025, 19:52
Co jest, czemu tak nagle tyle memów z supa strikas (nie żebym narzekał)
Odpisz
11 czerwca 2025, 08:27
Bajka dzieciństwa
Odpisz
10 czerwca 2025, 22:16
nic im nie zrobi, bo są czerwoni
Odpisz
10 czerwca 2025, 23:00
@BUMPYSIA:
I taki jest plan
Odpisz
10 czerwca 2025, 22:17
Rel, ta fabuła zawsze była mocno naciągnięta
Odpisz
10 czerwca 2025, 19:50
Jakby co, teraz zauważyłem błąd w tytule
Odpisz