memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 czerwca 2025, 17:33
Na szczęście nie piję kawy.
Odpisz
18 czerwca 2025, 16:11
@werenspawel: ja się zastanawiam jak można to pić ,przecież to smakuje jak piach
18 czerwca 2025, 17:22
@Adix174: zapomniałeś dodać że spalony piach.
11 czerwca 2025, 12:31
Nesca nie nadaje się do picia, więc nie ma różnicy
14 czerwca 2025, 10:31
@Annika1: Dla mnie to jedna z lepszych, zwłaszcza w swoim przedziale cenowym. Tylko smuteczek, że wspiera się finansowo zbrodniczą organizację Nestle.
11 czerwca 2025, 11:08
Od razu z mlekiem. Luksus.
10 czerwca 2025, 22:34
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2025, 17:33
Na szczęście nie piję kawy.
Odpisz
18 czerwca 2025, 16:11
@werenspawel: ja się zastanawiam jak można to pić ,przecież to smakuje jak piach
Odpisz
18 czerwca 2025, 17:22
@Adix174: zapomniałeś dodać że spalony piach.
Odpisz
11 czerwca 2025, 12:31
Nesca nie nadaje się do picia, więc nie ma różnicy
Odpisz
14 czerwca 2025, 10:31
@Annika1: Dla mnie to jedna z lepszych, zwłaszcza w swoim przedziale cenowym. Tylko smuteczek, że wspiera się finansowo zbrodniczą organizację Nestle.
Odpisz
11 czerwca 2025, 11:08
Od razu z mlekiem. Luksus.
Odpisz
10 czerwca 2025, 22:34
Odpisz