Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DeaDe

12 grudnia 2011, 18:25

;) cały ja :D nie no może czasami ;)
5/5;

Avatar haser6

12 grudnia 2011, 20:03

@DeaDe: czyli jesteś pedałem aha spoko

Avatar DeaDe

13 grudnia 2011, 16:53

@haser6: chyba ty ***a
mów za siebie -_-

Avatar WolfWolfyWolf

9 marca 2015, 23:43

@DeaDe: jesteś pedałem...

Avatar DeaDe

11 marca 2015, 17:45

@WolfWolfyWolf: Tak, jestem. I co z tego ?

Avatar WolfWolfyWolf

11 marca 2015, 21:52

@DeaDe: a ja homofobem...plon sku*wielu spoleczenstwa

Avatar julka1280

19 lipca 2015, 20:26

@DeaDe: gówno, zgiń.

Avatar liliputti

26 kwietnia 2016, 08:23

@DeaDe: Utopsie

Avatar nosbor

30 lipca 2018, 06:53

@DeaDe: o ku*wa pedał

Avatar Piotras18

24 listopada 2015, 14:42

Gówno prawda.
To pochodzi z ulic Detroit gdzie jest bieda i nosi się ubrania po starszych braciach

Avatar PanSowa12

Edytowano - 5 czerwca 2015, 21:56

ha gay

Avatar Baca_online

12 grudnia 2011, 06:24

no, wreszcie mam haka na tych cwaniaczków z łosiedla :D

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 30 grudnia 2014, 17:20

@Baca_online: Penetrowałeś odbyty gości z osiedla? ;__;
Teraz już znam twoją mroczna przeszłość...

Avatar Lamia_Marcelina

3 marca 2014, 14:46

Oki...

Avatar popek9001

23 listopada 2013, 23:01

bieber... kto widział obrazek "bieber dał plame"wie o co chodzi :D

Avatar lelek

2 lipca 2013, 16:53

Są 3 teorie skąd ta moda się wzięła ,oczywiście czarni ja zapoczątkowali

1. to ta u góry (fałsz)
2. Czarni byli kiedyś poniżani i mieli najniższy zarobek w stanach (USA) więc brat po bracie nosił spodnie i tak o to czarni zawsze mieli opuszczone spodnie (fałsz)

3.Czarni byli najgorzej traktowani w więzieniach ,jak chcieli zaprotestować coś ,to właśnie w ten sposób protestowali i tak właśnie nosili spodnie

Więc nie wciskajcie ludziom takiej ściemy ,jaka znajduje się na obrazku

Avatar GrzesieKox

16 maja 2012, 20:09

kur....... a ja tak spodnie nosiłem :|

Avatar badguy

13 lutego 2012, 23:27

Czyli to oznacza albo "wyruchaj mnie", albo "jestem biedny i nie stać mnie na ubrania w moim rozmiarze". Obie definicje niezwykle kuszące.

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2011, 17:24

Ciekawy jestem skąd ta osoba która robiła ten obrazek o tym wie :DDD

Avatar Darqqa

16 grudnia 2011, 18:02

zapwene sama to robila :D

Avatar grubson5022

12 grudnia 2011, 17:53

o kur

Avatar BUCxD

12 grudnia 2011, 16:30

aaaaaaaaaaaaa 5/5 :)

Avatar Ased11

12 grudnia 2011, 15:49

Nie chce burzyć wam untuzjazmu ale to nie prawda ;] wzięło się z biedniejszych części USA gdzie wszyscy nosili ubrania po starszym bracie więc skoro po starszym to wiekszosc byla poprostu za duza i dlatego spodnie caly czas im opadaly ;] (nie zebym bronil bo mnie tez to wk*rwia) ;]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ziarenko traumy wyrosło

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka