Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grewest

16 czerwca 2025, 21:52

#niepopularna_opinia

Dobrze że zapowiedział że PKP ogarnie takie połączenie. Nie rozumiem tej krytyki. Pojechanie bezpośrednim pociągiem gdzieś dalej za granicę to dramat.

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

16 czerwca 2025, 23:47

@Grewest: Ale ja jestem biednym studentem i chcę masło oraz więcej niż dwa pociągi na dobę Kraków-Zagórz. Wykluczenie komunikacyjne w Polsce jest na takim poziomie że większym priorytetem jest zwiększenie liczby połączeń krajowych dla najgorzej skomunikowanych regionów i gdzie jest po prostu największy popyt

Avatar dustin2001

17 czerwca 2025, 03:13

@Narzeczona_Lucky_Luke_a:
Ototo.
Dobrze mieć połączenia za granicę, ale co z tego jak większość kraju jest źle skomunikowana?

Avatar Katrina2712

17 czerwca 2025, 09:17

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: nie jesteś biednym studentem skoro jesz masło a nie prorodukty masłopodobne

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

17 czerwca 2025, 09:22

@Katrina2712: jedna kostka na semestr, pozwoliłam sobie...

Avatar Annika1

Edytowano - 17 czerwca 2025, 09:55

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: chcę dojechać do miasteczka obok bez konieczności przesiadania się w mieście wojewódzkim

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

17 czerwca 2025, 11:40

@Annika1: chcę wrócić do domu bez płacenia 50 zł za autobus bo Wetlina jehana jest przepełniona

Avatar Annika1

17 czerwca 2025, 13:26

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: u nas sukcesem ogłosili to że jedna miejscowość turystyczna uzyskała pociąg. 1. W regionie mocno turystycznym.
Bo z 20 lat temu stwierdzili, że się nie opłacało.
A oni i tak mają farta, bo parę miejscowości kija złamanego odzyska bo na miejscu dawnej linii kolejowej zrobili ścieżkę rowerową. O mniejszych miejscowościach nie wspomnę bo bez samochodu nie ma jak dotrzeć.

Avatar werenspawel

17 czerwca 2025, 12:56

2 + 2? Słabo, ja ostatnio brałem 3+3.

Avatar Kawento

11 czerwca 2025, 23:30

2+2 gratis? Zwykle to jest 2+1 gratis, przynajmniej w przypadku masła.

Avatar Annika1

17 czerwca 2025, 09:56

@Kawento: albo 3+1
2+2 to faktycznie dobra promka

Avatar rozwalgo

12 czerwca 2025, 02:07

J...ć masło, jakie połączenie znowu otworzyli?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fajnie że odpowiedzieli

Nie idź!

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka