To kiedy ta promocja na masło?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Nie idź!
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2025, 21:52
#niepopularna_opinia
Dobrze że zapowiedział że PKP ogarnie takie połączenie. Nie rozumiem tej krytyki. Pojechanie bezpośrednim pociągiem gdzieś dalej za granicę to dramat.
Odpisz
16 czerwca 2025, 23:47
@Grewest: Ale ja jestem biednym studentem i chcę masło oraz więcej niż dwa pociągi na dobę Kraków-Zagórz. Wykluczenie komunikacyjne w Polsce jest na takim poziomie że większym priorytetem jest zwiększenie liczby połączeń krajowych dla najgorzej skomunikowanych regionów i gdzie jest po prostu największy popyt
Odpisz
17 czerwca 2025, 03:13
@Narzeczona_Lucky_Luke_a:
Ototo.
Dobrze mieć połączenia za granicę, ale co z tego jak większość kraju jest źle skomunikowana?
Odpisz
17 czerwca 2025, 09:17
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: nie jesteś biednym studentem skoro jesz masło a nie prorodukty masłopodobne
Odpisz
17 czerwca 2025, 09:22
@Katrina2712: jedna kostka na semestr, pozwoliłam sobie...
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2025, 09:55
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: chcę dojechać do miasteczka obok bez konieczności przesiadania się w mieście wojewódzkim
Odpisz
17 czerwca 2025, 11:40
@Annika1: chcę wrócić do domu bez płacenia 50 zł za autobus bo Wetlina jehana jest przepełniona
Odpisz
17 czerwca 2025, 13:26
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: u nas sukcesem ogłosili to że jedna miejscowość turystyczna uzyskała pociąg. 1. W regionie mocno turystycznym.
Bo z 20 lat temu stwierdzili, że się nie opłacało.
A oni i tak mają farta, bo parę miejscowości kija złamanego odzyska bo na miejscu dawnej linii kolejowej zrobili ścieżkę rowerową. O mniejszych miejscowościach nie wspomnę bo bez samochodu nie ma jak dotrzeć.
Odpisz
17 czerwca 2025, 12:56
2 + 2? Słabo, ja ostatnio brałem 3+3.
Odpisz
11 czerwca 2025, 23:30
2+2 gratis? Zwykle to jest 2+1 gratis, przynajmniej w przypadku masła.
Odpisz
17 czerwca 2025, 09:56
@Kawento: albo 3+1
2+2 to faktycznie dobra promka
Odpisz
12 czerwca 2025, 02:07
J...ć masło, jakie połączenie znowu otworzyli?
Odpisz