memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 czerwca 2025, 00:41
To co robią nasi piłkarze od kilku lat to jeden wielki dramat
Odpisz
13 czerwca 2025, 20:14
@sss96: to wina trenera
14 czerwca 2025, 02:50
oraz tuska
12 czerwca 2025, 19:33
Ehhh pomyślcie co Nawałka by zrobił z repką przez ostatnią dekadę gdyby Boniek go nie wyj...ł
@DorjanOllo: on sam odszedł
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2025, 00:41
To co robią nasi piłkarze od kilku lat to jeden wielki dramat
Odpisz
13 czerwca 2025, 20:14
@sss96: to wina trenera
Odpisz
14 czerwca 2025, 02:50
oraz tuska
Odpisz
12 czerwca 2025, 19:33
Ehhh pomyślcie co Nawałka by zrobił z repką przez ostatnią dekadę gdyby Boniek go nie wyj...ł
Odpisz
13 czerwca 2025, 20:14
@DorjanOllo: on sam odszedł
Odpisz