Sławek, wstawaj zesrałeś się
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2025, 13:06
Ten banger pasuje
Odpisz
20 czerwca 2025, 01:27
Muck
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2025, 06:21
podaj tytuł
Odpisz
16 czerwca 2025, 15:16
@Beowulf_: Path of Exile. Może być?
Odpisz
16 czerwca 2025, 20:20
@Dominator4021: chyba nie
Odpisz
19 czerwca 2025, 08:58
@Beowulf_: Warframe
Overwatch
Real of the mad god
Odpisz
19 czerwca 2025, 13:10
@Boberek00: warframe to jakies mmo z nastawieniem na pve czyli syf Xd
overwatch to CS dla dzieci
realm of the mad god to syf Xd
Odpisz
17 czerwca 2025, 23:36
Nie licząc głupiej ilości dlc to ck2
Odpisz
15 czerwca 2025, 00:47
I niby gdzie takie gry są? Pomijając oczywiście zatokę piratów
Odpisz
15 czerwca 2025, 00:49
@Komutor: Klasyczna trylogia GTA, darmowa bo to abandonware
Odpisz
15 czerwca 2025, 00:59
jeśli to abandonware to z definicji mażna je tylko spicacić, a to że wydawca ich nie sprzedaje nie czyni ich bardziej legalnymi niż zwykłe piraactwo
Odpisz
15 czerwca 2025, 01:03
@Komutor: Teoretycznie można wliczyć niektóre gry mobilne i indie.
Odpisz
15 czerwca 2025, 02:11
@Komutor: są jeszcze inne strony do 🏴☠️ (tylko prawdziwi jedni znają)
Odpisz
15 czerwca 2025, 02:49
@Waldemir50: pani z łyżeczką
Odpisz
15 czerwca 2025, 03:59
@Komutor: Kolejny dzień powtarzania, że w Polsce piractwo jest legalne na własny użytek
Odpisz
15 czerwca 2025, 05:51
Jakim cudem polacy to zapominają
Odpisz
15 czerwca 2025, 08:47
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Art. 77. 1. ,,Do programów komputerowych nie stosuje się przepisów art. 16 pkt 3–5, art. 20, art. 23, art. 231, art. 262, art. 332–335, art. 43, art. 44, art. 471, art. 49 ust. 2, art. 56, art. 57, art. 60 i art. 62."
Czyli do programów komputerowych, a więc i gier, nie stosuje się przepisów o legalności na użytek własny
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2025, 12:26
@Komutor: Path of Exile chyba najlepiej się wpisuje w ten zakres.
Odpisz
15 czerwca 2025, 13:59
@Komutor: Dlatego policja jedyne co robi to robi naloty na firmy które na tym zarabiają, ma sens
Odpisz
15 czerwca 2025, 14:09
to że de faco nie jest ściganie, nie oznacza, że de iure nie obowiązuje, wiele przepisów w polsce jest martwych jak chociażby ten o parkowaniu na chodnikach
Odpisz
16 czerwca 2025, 11:35
@TrueStoryGuy: Team Fortress 2
Odpisz
16 czerwca 2025, 11:55
@szorcyk: Z regrywalnością bym się nie zgodził, bo nie dość, że pełno tam cheaterów, to jeszcze nie ma nic nowego w rozgrywce (która i tak nie jest zbyt urozmaicona) od ponad dekady. Pozostali jedynie sami szaleńcy i zafiksowani fani w tej grze.
Odpisz
16 czerwca 2025, 13:48
@Komutor: mindustry
Odpisz
16 czerwca 2025, 14:04
ale nie oprogramowania
Odpisz
16 czerwca 2025, 15:38
@TrueStoryGuy: Co do cheaterów to mógłbym się zgodzić jakiś rok lub dwa lata temu. Na obecną chwilę taki problem nie występuje, albo przynajmniej nie trafiłem na żadnego. Jeśli chodzi o regrywalność to jest to po prostu gra online i każda runda bedzie wyglądać inaczej, a każda klasa wymaga czasu, aby się nią nauczyć grać i nawet w samym tym fakcie jest dużo regrywalności. Tworzenie, testowanie i bawienie się lodout'ami również może zabić nudę, która może się pojawić pomiędzy rundami. Muszę też zaznaczyć że jeśli komuś po prostu ta gra się nie spodoba to faktycznie będzie po prostu strata czasu dla takiej osoby, ale to dotyczy każdej gry bez wyjątku.
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2025, 16:04
@szorcyk: Nie prawda. Regrywalność istnieje w tf2, to oczywiste, ale nie jest ona dobra. Po setce godzin praktycznie przeszedłeś całą grę i prawie wszystko przetestowałeś. W porównaniu do path of exile, które ma ogromne drzewko skilli, setki rodzajów magii i ataków oraz tysiące możliwych buildów, regrywalność tf2 jest bardzo kiepska. Jak już pisałem, zostali w tej grze głównie szaleńcy i fani.
Odpisz
16 czerwca 2025, 14:41
Klasyczny Minecraft
Odpisz
15 czerwca 2025, 23:17
Szczerze mówiąc, to akurat pierwszy punkt jest najtrudniejszy do współgrania z innymi, bo aby mieć profit na f2p, trzeba mieć jakieś mikrotransakcję. A jak są mikrotransakcje, to wiele deweloperów zapomina o honorze i robi grę pod pieniądze
Odpisz