Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TwojMlody

21 czerwca 2025, 13:06

Ten banger pasuje

Avatar DHF1232

20 czerwca 2025, 01:27

Muck

Avatar Beowulf_

Edytowano - 15 czerwca 2025, 06:21

podaj tytuł

Avatar Dominator4021

16 czerwca 2025, 15:16

@Beowulf_: Path of Exile. Może być?

Avatar Beowulf_

16 czerwca 2025, 20:20

@Dominator4021: chyba nie

Avatar Boberek00

19 czerwca 2025, 08:58

@Beowulf_: Warframe
Overwatch
Real of the mad god

Avatar Beowulf_

19 czerwca 2025, 13:10

@Boberek00: warframe to jakies mmo z nastawieniem na pve czyli syf Xd
overwatch to CS dla dzieci
realm of the mad god to syf Xd

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2025, 23:36

Nie licząc głupiej ilości dlc to ck2

Avatar Komutor

15 czerwca 2025, 00:47

I niby gdzie takie gry są? Pomijając oczywiście zatokę piratów

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2025, 00:49

@Komutor: Klasyczna trylogia GTA, darmowa bo to abandonware

Avatar Komutor

15 czerwca 2025, 00:59

jeśli to abandonware to z definicji mażna je tylko spicacić, a to że wydawca ich nie sprzedaje nie czyni ich bardziej legalnymi niż zwykłe piraactwo

Avatar Murarzowa

15 czerwca 2025, 01:03

@Komutor: Teoretycznie można wliczyć niektóre gry mobilne i indie.

Avatar Waldemir50

15 czerwca 2025, 02:11

@Komutor: są jeszcze inne strony do 🏴‍☠️ (tylko prawdziwi jedni znają)

Avatar Murarzowa

15 czerwca 2025, 02:49

@Waldemir50: pani z łyżeczką

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2025, 03:59

@Komutor: Kolejny dzień powtarzania, że w Polsce piractwo jest legalne na własny użytek

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2025, 05:51

Jakim cudem polacy to zapominają

Avatar Komutor

15 czerwca 2025, 08:47

Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Art. 77. 1. ,,Do programów komputerowych nie stosuje się przepisów art. 16 pkt 3–5, art. 20, art. 23, art. 231, art. 262, art. 332–335, art. 43, art. 44, art. 471, art. 49 ust. 2, art. 56, art. 57, art. 60 i art. 62."
Czyli do programów komputerowych, a więc i gier, nie stosuje się przepisów o legalności na użytek własny

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 15 czerwca 2025, 12:26

@Komutor: Path of Exile chyba najlepiej się wpisuje w ten zakres.

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2025, 13:59

@Komutor: Dlatego policja jedyne co robi to robi naloty na firmy które na tym zarabiają, ma sens

Avatar Komutor

15 czerwca 2025, 14:09

to że de faco nie jest ściganie, nie oznacza, że de iure nie obowiązuje, wiele przepisów w polsce jest martwych jak chociażby ten o parkowaniu na chodnikach

Avatar szorcyk

16 czerwca 2025, 11:35

@TrueStoryGuy: Team Fortress 2

Avatar TrueStoryGuy

16 czerwca 2025, 11:55

@szorcyk: Z regrywalnością bym się nie zgodził, bo nie dość, że pełno tam cheaterów, to jeszcze nie ma nic nowego w rozgrywce (która i tak nie jest zbyt urozmaicona) od ponad dekady. Pozostali jedynie sami szaleńcy i zafiksowani fani w tej grze.

Avatar tigerman

16 czerwca 2025, 13:48

@Komutor: mindustry

Avatar tigerman

16 czerwca 2025, 14:04

ale nie oprogramowania

Avatar szorcyk

16 czerwca 2025, 15:38

@TrueStoryGuy: Co do cheaterów to mógłbym się zgodzić jakiś rok lub dwa lata temu. Na obecną chwilę taki problem nie występuje, albo przynajmniej nie trafiłem na żadnego. Jeśli chodzi o regrywalność to jest to po prostu gra online i każda runda bedzie wyglądać inaczej, a każda klasa wymaga czasu, aby się nią nauczyć grać i nawet w samym tym fakcie jest dużo regrywalności. Tworzenie, testowanie i bawienie się lodout'ami również może zabić nudę, która może się pojawić pomiędzy rundami. Muszę też zaznaczyć że jeśli komuś po prostu ta gra się nie spodoba to faktycznie będzie po prostu strata czasu dla takiej osoby, ale to dotyczy każdej gry bez wyjątku.

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 16 czerwca 2025, 16:04

@szorcyk: Nie prawda. Regrywalność istnieje w tf2, to oczywiste, ale nie jest ona dobra. Po setce godzin praktycznie przeszedłeś całą grę i prawie wszystko przetestowałeś. W porównaniu do path of exile, które ma ogromne drzewko skilli, setki rodzajów magii i ataków oraz tysiące możliwych buildów, regrywalność tf2 jest bardzo kiepska. Jak już pisałem, zostali w tej grze głównie szaleńcy i fani.

Avatar Adix174

16 czerwca 2025, 14:41

Klasyczny Minecraft

Avatar WujekFoliarz

15 czerwca 2025, 23:17

Szczerze mówiąc, to akurat pierwszy punkt jest najtrudniejszy do współgrania z innymi, bo aby mieć profit na f2p, trzeba mieć jakieś mikrotransakcję. A jak są mikrotransakcje, to wiele deweloperów zapomina o honorze i robi grę pod pieniądze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jefte
Dodane przez: Jefte
Tagi: #gracz, #gry, #darmowy

Nieuczciwa ocena

Frustrujące

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Przerwa na herbatkę

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka