Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jakitygrys

21 czerwca 2025, 09:48

20 kafli ? Przej...łeś z apetytem a teraz po prośbie? Spadaj jełopie bo cię teściową poszczuję!

Avatar kola3492

19 czerwca 2025, 09:30

poświęce się panowie, akurat mam idealnie

Avatar Katrina2712

20 czerwca 2025, 23:11

@kola3492: to możesz mi przelać

Avatar Witciu

21 czerwca 2025, 00:02

@kola3492: Ch....y bank jak możesz screena aplikacji zrobić

Avatar InDoroWeTrust

21 czerwca 2025, 00:40

@kola3492: PFFFFF. Brzydzę się biedom

Avatar Dexter_Ward

16 czerwca 2025, 23:26

A to nie będzie spłacanie kredytu kredytem...?

Avatar Myszkapl

16 czerwca 2025, 23:26

@Dexter_Ward: Nie, bo darowizną

Avatar Ostatni_Klon

16 czerwca 2025, 23:31

@Myszkapl: w takim razie potrzeba więcej niż 20 kafli, bo od darowizny jest podatek

Avatar Myszkapl

16 czerwca 2025, 23:43

@Ostatni_Klon: Może ma na 18 tysięcy, proszę nie szukać dziury w całym

Avatar Dexter_Ward

17 czerwca 2025, 00:08

@Ostatni_Klon: Technicznie rząd chyba jeszcze nie opodatkował zbiórek charytatywnych więc można zawsze zrobić zbiórkę i poinformować by wpłacił przelewem
Chyba, że jest tam jeszcze dziura prawna

Avatar Myszkapl

17 czerwca 2025, 00:57

@Dexter_Ward: Najlepiej założyć wspólnie fundację rodzinną

Avatar Annika1

20 czerwca 2025, 21:07

@Dexter_Ward: coś grzebali w crowdfundingu, ale nie pamiętam na czym stanęło. Na pewno jak chcesz zbierać kasę od firm, to musi być fundacja albo inne NGO, żeby mogli to sobie odliczyć od podatku.

Avatar MORDOR1

20 czerwca 2025, 22:30

@Dexter_Ward: Opodatkował zbiórki jako darowiznę

Avatar pvp17

20 czerwca 2025, 19:03

mnie zastanawia tak na prawdę tacy ludzie serio myślą że ktoś odpali 20 tyś za darmo czy po prostu se robią jaja

Avatar Memex

20 czerwca 2025, 19:03

@pvp17: A nuż widelec się uda

Avatar Choomfie

16 czerwca 2025, 23:16

Białystok na jednym zdjęciu

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - 16 czerwca 2025, 23:24

@Choomfie: pisałem kiedyś z paroma osobami z tamtych okolic

największe mendy jakie kiedykolwiek znałem

Avatar ultron64

16 czerwca 2025, 23:33

@BlackMorbius61: O, to nie widziałeś Gdańska.

Avatar BlackMorbius61

17 czerwca 2025, 00:06

@ultron64: byłem w Gdańsku i w porządku tam są ludzie, nie wiem o co ci chodzi

Avatar Otis_

16 czerwca 2025, 23:28

Podpinam się pod pytanie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Dobrze czasem się oderwać

Znak czasów

Trzeba brać osobną torbę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka