Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Dobrze czasem się oderwać
Znak czasów
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2025, 09:48
20 kafli ? Przej...łeś z apetytem a teraz po prośbie? Spadaj jełopie bo cię teściową poszczuję!
Odpisz
19 czerwca 2025, 09:30
poświęce się panowie, akurat mam idealnie
Odpisz
20 czerwca 2025, 23:11
@kola3492: to możesz mi przelać
Odpisz
21 czerwca 2025, 00:02
@kola3492: Ch....y bank jak możesz screena aplikacji zrobić
Odpisz
21 czerwca 2025, 00:40
@kola3492: PFFFFF. Brzydzę się biedom
Odpisz
16 czerwca 2025, 23:26
A to nie będzie spłacanie kredytu kredytem...?
Odpisz
16 czerwca 2025, 23:26
@Dexter_Ward: Nie, bo darowizną
Odpisz
16 czerwca 2025, 23:31
@Myszkapl: w takim razie potrzeba więcej niż 20 kafli, bo od darowizny jest podatek
Odpisz
16 czerwca 2025, 23:43
@Ostatni_Klon: Może ma na 18 tysięcy, proszę nie szukać dziury w całym
Odpisz
17 czerwca 2025, 00:08
@Ostatni_Klon: Technicznie rząd chyba jeszcze nie opodatkował zbiórek charytatywnych więc można zawsze zrobić zbiórkę i poinformować by wpłacił przelewem
Chyba, że jest tam jeszcze dziura prawna
Odpisz
17 czerwca 2025, 00:57
@Dexter_Ward: Najlepiej założyć wspólnie fundację rodzinną
Odpisz
20 czerwca 2025, 21:07
@Dexter_Ward: coś grzebali w crowdfundingu, ale nie pamiętam na czym stanęło. Na pewno jak chcesz zbierać kasę od firm, to musi być fundacja albo inne NGO, żeby mogli to sobie odliczyć od podatku.
Odpisz
20 czerwca 2025, 22:30
@Dexter_Ward: Opodatkował zbiórki jako darowiznę
Odpisz
20 czerwca 2025, 19:03
mnie zastanawia tak na prawdę tacy ludzie serio myślą że ktoś odpali 20 tyś za darmo czy po prostu se robią jaja
Odpisz
20 czerwca 2025, 19:03
@pvp17: A nuż widelec się uda
Odpisz
16 czerwca 2025, 23:16
Białystok na jednym zdjęciu
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2025, 23:24
@Choomfie: pisałem kiedyś z paroma osobami z tamtych okolic
największe mendy jakie kiedykolwiek znałem
Odpisz
16 czerwca 2025, 23:33
@BlackMorbius61: O, to nie widziałeś Gdańska.
Odpisz
17 czerwca 2025, 00:06
@ultron64: byłem w Gdańsku i w porządku tam są ludzie, nie wiem o co ci chodzi
Odpisz
16 czerwca 2025, 23:28
Podpinam się pod pytanie
Odpisz