Zdjęcie wykonane na Pyrkonie za zgodą Cosplayerki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Co za przypadek
To by wystarczyło
Niegrzeczny Oskarek
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2025, 17:49
Zazdroszczę pojazdu na pyrkon :v
Odpisz
23 czerwca 2025, 22:28
co zrobiliście z mjo 😭😭😭😭
Odpisz
18 czerwca 2025, 17:33
coś czuje że tytuł obecny kłamie
Odpisz
19 czerwca 2025, 23:37
@pvp17: wysłać screena?
Odpisz
17 czerwca 2025, 21:56
Btw Cosplayerka jest fanką Stalkera i ma astronomiczną wiedzę o maskach gazowych
Odpisz
17 czerwca 2025, 23:31
@TeaGuy: ale ma nOOżki
Odpisz
18 czerwca 2025, 08:50
@TeaGuy: zródło?
Odpisz
18 czerwca 2025, 17:39
@Nawet_niiwiem: proszę:
Odpisz
18 czerwca 2025, 20:58
@InDoroWeTrust:
Odpisz
19 czerwca 2025, 23:36
@Nawet_niiwiem: dostałem to zdjęcie od niej i bardzo jej się spodobał mem
Odpisz
18 czerwca 2025, 20:08
Boże, chciałabym się na Pyrkon przejechać, ale Poznań daleko... Może w przyszłym roku
Odpisz
18 czerwca 2025, 17:21
Po całym tygodniu pracy z ludźmi.
Odpisz
17 czerwca 2025, 22:43
Odpisz
17 czerwca 2025, 21:53
chciałem rzucić jakiś żart z Fiocci the rock
Odpisz
17 czerwca 2025, 21:57
@gruby_wieprz: To rzuć. Ja chcę posłuchać
Odpisz
17 czerwca 2025, 22:03
@gruby_wieprz: DO IT
Odpisz
17 czerwca 2025, 22:06
@Sushimi: coś w stylu
I AM SO STRESSED THAT I AM GONNA FUCKING KILL EVERYONE WITH MY FIOCCI THE ROCK
czy jakoś tak
Odpisz
17 czerwca 2025, 22:13
@TeaGuy: ditto
Odpisz
17 czerwca 2025, 21:42
It's bocchover
Odpisz