Co za marnowanie prądu...
Zainwestuj w moskitierę w okno (koszt około 30zł, zależy od wielkości okna, można też zrobić moskitierę na zamówienie, że to jest z drucików, a nie z siatki, którą owady potrafią przegryźć - mam dwie warstwy siatki, a już mi coś w stylu trzmiela przegryzło siatkę, no i dwie warstwy prędzej chronią przed tymi naprawdę małymi ciulstwami - przejdą i tak, ale trochę im to zajmie)
@malinowy_kot: Nie mogę mieć moskitiery, bo mam koty, miałam z tej metalowej siateczki, utrzymała się dwa tygodnie, ale po tym czasie koty stwierdziły że jest do dupy i trzeba zrobić dziurę na zewnątrz...
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2025, 15:31
Co za marnowanie prądu...
Zainwestuj w moskitierę w okno (koszt około 30zł, zależy od wielkości okna, można też zrobić moskitierę na zamówienie, że to jest z drucików, a nie z siatki, którą owady potrafią przegryźć - mam dwie warstwy siatki, a już mi coś w stylu trzmiela przegryzło siatkę, no i dwie warstwy prędzej chronią przed tymi naprawdę małymi ciulstwami - przejdą i tak, ale trochę im to zajmie)
Odpisz
10 sierpnia 2025, 11:34
@malinowy_kot: Nie mogę mieć moskitiery, bo mam koty, miałam z tej metalowej siateczki, utrzymała się dwa tygodnie, ale po tym czasie koty stwierdziły że jest do dupy i trzeba zrobić dziurę na zewnątrz...
Odpisz
10 sierpnia 2025, 11:37
@Piket: Jedynie gdzie mam moskitiere to u siebie w sypialni, gdzie nie wchodzą koty.
Odpisz
13 sierpnia 2025, 08:24
@Piket: o kurde, no to przeje... masz :(
Pozdrawiam kotki i Ciebie, ktoś musi żyć by je karmić ^^
Odpisz