Tysiące lat temu świat był równie zróżnicowany
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zaczęło się
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Siemasz maleńka
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2025, 23:52
Afryka 2025:
Odpisz
23 czerwca 2025, 15:43
@Niemadrogi:
Tak się kończy jak białasy z północy swoją kulturę przynoszą
Odpisz
23 czerwca 2025, 15:48
@Arceronth: Afryka zanim zjawili się białasy z północy:
Odpisz
23 czerwca 2025, 15:56
@Niemadrogi:
(Nie wymagało koloryzowania)
Odpisz
23 czerwca 2025, 16:55
@Niemadrogi: co najzabawniejsze, to dokładnie tak było.
Zresztą jeszcze do niedawna mieli imperium, ale chyba padło za życia Boba Marleya
Odpisz
28 czerwca 2025, 23:48
@Annika1: co,Abisynia? no niezbyt
Odpisz
29 czerwca 2025, 21:02
@I_tak_i_nie: myślałam o Etiopii.
Odpisz
29 czerwca 2025, 22:59
@Annika1: Abisynia to po prostu inna nazwa "Imperium" Etiopskiego
Odpisz
30 czerwca 2025, 06:03
@I_tak_i_nie: Fakt. Sorki. Jakoś dziś nie jarzę.
Cesarstwo kojarzę bardziej w kontekście przejęcia i kontynuacji spuścizny ikonograficznej Konstantynopola (i nie wiedzieć czemu użytą nazwą była Etiopia) niż okresu kolonialnego
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:28
Mamuty generalnie wyginęły około 10 tysięcy lat temu, podczas budowy piramid żyła jeszcze tylko odizolowana populacja na wyspie wrangla, która podległa skarłowaceniu wyspowemu i nie było tam żadnych ludzi (dlatego nie wyginęły).
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:30
@Beowulf_: do tej pory żyją w Dębince
Odpisz
22 czerwca 2025, 08:41
@Beowulf_: Widzisz pan, jak pan nielubiany, toś ci dają strzałki w dół pod faktami
Na wyspie Wrangla natomiast wyginęły ze względu na kazirodctwo i wiele chorób/deformacji genetycznych, jak się nie mylę?
Odpisz
22 czerwca 2025, 14:20
@WujekFoliarz: Na tej wyspie mamuty wyginęły ~4000 lat temu.
A człowiek na tą wyspę przybył po raz pierwszy około... 4000 lat temu.
Przypadek? Nie sądzę.
Odpisz
23 czerwca 2025, 14:27
@Beowulf_: tyy, a część piramid nie była starsza niż 10 tys? Coś kojarzę o jakichś w centralnej Afryce.
Oraz co za ćwok rysował obrazek na dole. 5 razy by zamarzła zanim skończył trąbić
Odpisz
23 czerwca 2025, 16:19
@Annika1: "Fani" historii to tylko larperzy (butoliże faszystów) z mniejszością fetyszystów (seksualizowanie grup, np konfliktu 'iszpanów z tubylcami jako uwu gorący sekso)
Żyjemy w społeczeństwie...
Odpisz
23 czerwca 2025, 16:45
@Annika1: 10 tysięcy lat temu to ludzie dopiero zaczęli agrykulturę uprawiać i zaczęły powstawać miasta, więc wątpię że ktoś wcześniej budował piramidy.
Google też nic nie kojarzy.
Odpisz
23 czerwca 2025, 16:53
@Beowulf_: coś takiego. Plus Dżazera wyskoczyła mi z podobną datą, ale to chyba kwestia złego przelicznika wieku na Millennium
Odpisz
23 czerwca 2025, 17:07
@Annika1: Piramida Dżasera/Dżosera jeśli ją masz na myśli ma około 4675 lat.
A Gunung Padang nie jest w afryce centralnej, tylko na drugim końcu świata i generalne stanowisko naukowe jest, że to było dzieło natury lekko zmodyfikowane przez ludzi 2,5-3,5 tysięcy lat temu (na twoim screenie nawet jest napisane, że archeolodzy nie akceptują teorii że to 27 tysiącletnia piramida).
Odpisz
23 czerwca 2025, 17:24
@Beowulf_: ja nie mówię że dobrze pamiętałam. Zresztą stąd było pierwsze pytanie.
Jak szukałam info to mi mignęła piramida Dżazera (bo chyba o niej oryginalne myślałam) z datą wzbogaconą o 0 na końcu, czyli 47 tys. Raz też było że ma 27 tys. Ale tutaj ai musiało chyba pomieszać piramidy.
Ale dzięki za info.
W kwestii danych zawsze można na ciebie liczyć
Odpisz
23 czerwca 2025, 17:35
@WujekFoliarz: mam pewne wątpliwości co do słowa "mniejszością"
Zresztą im bardziej represyjna religia/tradycja, tym bardziej wszelkiej maści "kronikarze" skupiają się na rzyci Maryni.
A obecne incele lubią opowieści o czasach, kiedy dziewczyna legalnie nie mogła im odmówić.
Ale serio.
Mamy dostęp do strojów noszonych w takim klimacie. Cebulką to przy nich pikuś.
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:24
Nie jest jej zimno na tej Syberii?
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:29
@dooomslayer: Pierwsza zasada sztuki głosi, że jej nadrzędnym celem jest wsparcie człowieka poprzez przyśpieszenie cyrkulacji krwii
Odpisz
22 czerwca 2025, 08:44
@Konto_nieusuniete: we mnie się krew gotuje na przykład
Odpisz
22 czerwca 2025, 10:49
@Ignisus: Nie każdy jest hetero 🤷♀️
Odpisz
23 czerwca 2025, 16:56
@Konto_nieusuniete: w sumie takie
https://youtu.be/LTJvdGcb7Fs?si=nvd4zn3sIWQCc7bk
Odpisz
22 czerwca 2025, 12:03
Dobrze powiedziane Iwanie Mamutowiczu
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:27
booba
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:29
@ahmed_pepe: Omg ahmed pepe 😳
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:30
@Beowulf_: omg miki the troll!!!!
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:30
@ahmed_pepe: ja nie jestem zaden trol...............
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:32
@Beowulf_: to moja reakcja/;
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:42
@ahmed_pepe: nie znam sie na tym ale zaloze sie ze bym cie pokonal w M&B
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:48
@Beowulf_: warband>? jak tak to nie ma szans xddddddddddddddddddd
Odpisz
22 czerwca 2025, 00:02
@ahmed_pepe: ok chodz na ludusa pojedynek do siedmiu punktuw
Odpisz
22 czerwca 2025, 00:08
@Beowulf_: tweraz noie bo jestem pijany więc moj skill jest prawda przysploniony iloscia akolholu w mej krwi
Odpisz
22 czerwca 2025, 00:10
@ahmed_pepe: pfff skilla to ty masz ale w wymyślaniu wymówek
Odpisz
22 czerwca 2025, 00:15
@Beowulf_: p[ije kasztelan niepasterywozaany 4,6% receptura browaru sieprc o patrz tu widizsz
Odpisz
22 czerwca 2025, 00:16
@ahmed_pepe: fuj!
Odpisz
22 czerwca 2025, 00:17
@Beowulf_: tez tak mysle alllllle mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmglrisdgh l;irfhnjr;
Odpisz
22 czerwca 2025, 00:22
@ahmed_pepe: jak ja kocham poczekalnię, za takie przepiękne dialogi
Odpisz
22 czerwca 2025, 00:24
@TowarzyszBagniak: 0patrz chcertsz takiego mkju opchne ci go za 600 zlotych okazja~ @ @@@@
Odpisz
22 czerwca 2025, 02:10
@ahmed_pepe: tyyyyy, dobre
Odpisz
22 czerwca 2025, 00:02
Tröt
Odpisz
21 czerwca 2025, 23:23
Ivan mamutowicz top 3 carow rosyjskich
Odpisz