Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie zadzieraj z bobrami
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2018, 18:36
Cleverbot. CLEVERBOT JEST WSZĘDZIE!
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:02
User: Hejo.
Cleverbot: Hej hej.
User: Jej.
Cleverbot: Nej, hej.
User: Enej.
Cleverbot: Ene que?
User: Jak się nazywasz?
Cleverbot: Nazywam się Olg.
User: Ile masz lat.
Cleverbot: Nie powiem :).
User: Ile masz lat?
Cleverbot: Jestes dziewczyną?
User: Tak.
Cleverbot: Jak masz na imię?
User: Dr. dundersztyc i właśnie skończyłam swój inator.
Cleverbot: Ty się domyśl.
User: ?
Cleverbot: Tyle chcesz mieć dzieci.
User: Ile?
Cleverbot: No ile masz lat bo ja 13.
User: A ja 3.
Cleverbot: Hcesz gdzieś ze mną wyjść.
User: Tak do kina.
Cleverbot: A na randke?
User: A jesteś chłopakiem?1.
Cleverbot: Tak jestem.
User: A na jaki film?
Cleverbot: Tak o którei godzinie.
User: O 13.00 a na jaki film?
Cleverbot: Na romantyczny film.
User: Oki kupiemy popcorn czy naczosy?
Cleverbot: Parku.
User: Kupimy park?
Cleverbot: Nie kocham cię żucam cię!
User: Ale mieliśmy iść do kina na romantyczny film.
Cleverbot: Pięćdziesiąt twarzy greya?
User: Ok ale mówiłeś żę mnie rzucasz.
Cleverbot: Nie pewnie pisałaś z innym hlopakiem.
User: Możliwe.
Cleverbot: Nie mozliwe skoro jestes ojcem moich dzieci.
User: Czyli jestem dziewczyną która jest twoją dziewczyną która jest ojcem twoich dzieci ?
Cleverbot: Acha a ja jestem też dZiewczyna.
User: Acha czyli jesteśmy lezbijki?
Cleverbot: Nie a ty jesteś chłopakiem?
User: Nie dziewczyną.
Cleverbot: Na początku mówiłeś ze jestes chłopakiem.
User: Nope.
Cleverbot: Mogę zostac twoja dziewczyna.
User: Ale ja jestem dziewczyną.
Cleverbot: Hej jestem Monika a ty to?
User: Maria składowska-curie.
Cleverbot: A ja jestem Klaudia ;p.
User: A nie monika?
Cleverbot: Monika to dziewczyna ratownika.
User: Ok.
Odpisz
8 marca 2015, 13:07
to moja rozmowa
ja: Hejka.
Cleverbot: No Hejka.
User: Co robisz ?
Cleverbot: Rozmawiam z Tobą.
User: Acha to , to wiem :).
Cleverbot: To dawaj zaczynamy.
User: Ale co ?
Cleverbot: No napisz coś po hińsku.
User: Cink ciank siąg majtki ściąg :D
Cleverbot: Io mi chiamo adalgisa.
User: Co ?
Cleverbot: Czy chcesz ze mna porozmawiac?
User: Okej
Cleverbot: Jak masz na imię?
User: Karolina.
Cleverbot: To karolina co za dziewcyna
User: To ja
Cleverbot: Ja cie kocham?
User: Skąd mam wiedziec.
Cleverbot: Co masz wiedzieć?
User: Gówno wiesz ?!
Cleverbot: Kocham cie zlotko.
User: Odwal się !
Cleverbot: Odwale sie.
User: -.- idź do lekarza (psychiatry).
Cleverbot: Idź do psychiatry.
User: Pa pa.
Cleverbot: Pa niechce cię wiecej widzieć.
User: Ja też.
Cleverbot: Nie bo tu cie nie ma.
User: Papapapapa =.=.
Cleverbot: Papapa
User: Papapapappapapapapapapapapappapapa I co nie pobijeż :)).
Cleverbot: Pa kochanie.
User: Spiepszaj.
Cleverbot: To napil moj kolega ja jestem cylopakiem.
User: Ok fajnie?
Cleverbot: A co sadzisz o moich skarpetkach.
User: Są dziwne !
Cleverbot: A co cie to.
User: Gówno.
Cleverbot: Masz na twarzy I cie parzy.
User: Masz na twarzy I cie parzy !!! :D
Cleverbot: Masz na mordzie megazordzie.
User: Masz na mordzie mega gówno !
Cleverbot: Posyp makiem zjedz ze smakiem.
User: Pa idze naszą rozmowe wrzócić na neta :).
Cleverbot: Tak, lubię z tobą rozmawiać :).
User: :( a ja nie zabardzo :(.
Cleverbot: Bo tak chciały biedronki.
User: Papapa.
Cleverbot: Papapa nie lubie cię.
User: Ja też cie nie lubie.
Cleverbot: Lubie cie nie odchodz.
Cleverbot (To myself): Odchodze nie lubie cię.
Cleverbot (To myself): Zakład że nie odejdziesz?
User: Tak.
Cleverbot: Tak strasznie Cierpię :'c.
Odpisz
3 maja 2015, 17:57
@Mufcia3000: "bo tak chciały biedronki" -pozdrowienia z podłogi
Odpisz
15 grudnia 2014, 20:45
cleverbot to sknera!
- ja dam ci tą rzecz!
- hej! dam to przecież przekleństwo!
- od kiedy?
- od teraz!
Odpisz
28 sierpnia 2014, 19:01
No tak, niestety teraz każdy go nagrywa. Najpierw minecraft, potem symulator kozy a teraz cleverbot.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 23:24
Polecam z nim popisac po angielsku ;P
Odpisz
25 sierpnia 2014, 23:26
@jacek1s: But of course.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:24
@jacek1s: thank you jacek1s, I will
Odpisz
27 sierpnia 2014, 19:07
@jacek1s: A może być po rosyjsku?
Odpisz
27 sierpnia 2014, 19:11
@chupacabra001: Nie wiem, nie próbowałem :P
Odpisz
27 sierpnia 2014, 19:40
@jacek1s: Co się stało z kanapką? D:
Odpisz
27 sierpnia 2014, 19:54
@Neronixu: Ja pie**ole, ile można, on najzwyczajniej w świecie zmienił avatar.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 00:01
@jacek1s: I w ten oto sposób (zmienił avka) jacek1s stracił 80% fejmu.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:56
@VanQuisch: I o to mu chodziło.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:14
a ja nie
(przykładowy tekst cleverbota w rozmowie)
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:00
Zwłaszcza na fejsie :')
Odpisz
27 sierpnia 2014, 20:01
Mogę się wydawać trochę niekumata,ale co to jest Cleverbot?
Odpisz
27 sierpnia 2014, 20:24
@Diament2222: Cleverbot - mądry bot, robot, z którym możesz rozmawiać na jego stronie. Odpowiedzi uczy się od innych użytkowników, którzy już wcześniej z nim gadali. Niestety ten pomysł nie wypadł najlepiej, bo ów bot gada bzdury.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 20:47
@monho25: Dzięki!
Odpisz
27 sierpnia 2014, 20:48
@Diament2222: Nie ma za co. :)
Odpisz
5 września 2014, 12:44
@monho25: Bzdury tylko po polsku :) Gadaj z nim po angielsku, wtedy mówi z sensem.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 23:25
Głupia moda na te cleverboty
Odpisz
25 sierpnia 2014, 23:21
SEE
Odpisz
25 sierpnia 2014, 23:24
@POOTIS: nope
Odpisz