rel mi ostatnio niby santander bank wysłał sms że prosi o zapłatę w wysokości 20 tyś bo wziełem debet
po pierwsze nie mam konta u nich
po drugie nawet nie używam nigdy debetów
a najśmieszniejsze lub bardziej najdziwniejsze że jak znajomemu informatykowi co ogarnia co i jak wysłałem ten link żeby mi sprawdzić skąd te gówno pochodzi to powiedział że od rusków nie powiem co dokładnie on tam sprawdzał bo się nie znam na ip nie ip
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2025, 22:03
haha powiedzial "spi.....aj" ale smieszne komedia kazdy sie smieje
Odpisz
24 czerwca 2025, 19:52
rel mi ostatnio niby santander bank wysłał sms że prosi o zapłatę w wysokości 20 tyś bo wziełem debet
po pierwsze nie mam konta u nich
po drugie nawet nie używam nigdy debetów
a najśmieszniejsze lub bardziej najdziwniejsze że jak znajomemu informatykowi co ogarnia co i jak wysłałem ten link żeby mi sprawdzić skąd te gówno pochodzi to powiedział że od rusków nie powiem co dokładnie on tam sprawdzał bo się nie znam na ip nie ip
Odpisz
24 czerwca 2025, 17:56
Lepiej na takie rzeczy nie odpisywać, jeszcze się okaże że SMS kosztuje bilion złotych.
Odpisz
24 czerwca 2025, 17:52
Tak się odpowiada scammerom.
Odpisz