Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shadow_Hedge

25 czerwca 2025, 17:09

Za 10 lat będzie taki sam mem ale z "I was born in 200-"

Avatar pvp17

25 czerwca 2025, 18:12

@Shadow_Hedge: już tak trochę jest jak jeszcze chodziłem do szkoły jakieś 2 lata temu i wspomniałem nowym rocznikom że były budki telefoniczne to myśleli że to sklep do kupowania telefonów XD

Avatar Shadow_Hedge

25 czerwca 2025, 18:22

@pvp17: Szczerze mówiąc niedługo mi wskoczy 21 rok życia a czuję się już jak staruszek xd

Avatar Ekspres_kolbowy

26 czerwca 2025, 05:45

@Shadow_Hedge:
Trzymaj się mocno.
Z własnego doświadczenia wiem, że druga dekada życia to czas walki, poznawania i intensywnego kształtowania siebie.

Avatar Ekspres_kolbowy

Edytowano - 26 czerwca 2025, 05:42

Momencik, na raportach jeździło się w początkach naszej ery, tj 1-34.
W późniejszych latach, czytaj erze nowożytnej - były mamuty i inne zwierzęta gospodarskie, jak niedźwiedzie, corgie czy koty (dowody dostępne na wyciągnięcie ręki w internecie).
Piszę, ponieważ urodziłem się w 1985. Modna wtedy była jazda na promieniotwórczej chmurce znad ZSRR, obecnie Ukrainy.

Avatar ViccyArt

26 czerwca 2025, 00:31

Chciałam spytać starego jak to było mieć raptory w czasach jego młodości, ale przypomniałam sobie, że wyszedł po mleko i może chwila minąć zanim wróci.
Jak coś to dam znać jaka była odpowiedź

Avatar Nixital46

25 czerwca 2025, 22:56

"Urodziłem się w 18-"

Avatar Maly_KSIAZE

25 czerwca 2025, 17:24

I was Bornholm in 198...🤣🤣🤣

Avatar TrueStoryGuy

25 czerwca 2025, 14:21

Starość nie radość. Takie rzeczy mówią tylko wylevelowani ludzie...

Avatar Nikt_Niktowski

23 czerwca 2025, 16:16

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Pozdrawiam świetliki

Były nóżki, nie ma nóżek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Stany w pigułce

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka