Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rumcajschr

30 czerwca 2025, 20:35

Saszet mieszka w Detroit

Avatar Anantashesha

30 czerwca 2025, 09:12

Spacery są zaj*biste, tylko trzeba żyć w miejscu gdzie się nie boisz o swoje życie po wyjściu dwa kroki za drzwi domu.

Avatar Papasmerf44

28 czerwca 2025, 20:43

Uwielbiam chodzić na długie spacery późnymi popołudniami, zwłaszcza po wiejskich zadupiach, gdzie w większości przypadków jest cicho.

Avatar Letycja

Edytowano - 29 czerwca 2025, 09:45

@Papasmerf44: Ryzykowne, jeśli jesteś tylko gościem na tym zadupiu. Pamiętaj, że jako miejscowi, nie musimy nikogo pytać, o pożyczkę łopaty, i o miejsce gdzie nikt, by kompletnie nic,nie usłyszał, bo sami mamy, i wiemy najlepiej xd

Avatar Figarus

28 czerwca 2025, 19:47

Muszę wrócić do pokemon go. Eventy i wykluwanie jaj motywowało mnie do długich spacerów z psem... I oderwania się od skomplikowanej rzeczywistości.

Avatar Witciu

28 czerwca 2025, 21:00

@Figarus: To ty masz gdzie uciec? Ja nie ważne gdzie się nie obrócę tam pojawia się coś co mnie dołuje na maksa. Nie ma miejsca w które mógłbym uciec i zapomnieć choć na chwilę o moim życiu. Chyba że sen, ale cierpię na bezsenność i śpię 2-3 godziny na dobę to tak średnio.

Avatar Figarus

28 czerwca 2025, 21:24

@Witciu: Działka nad jeziorem, czy nawet chodnik koło obwodnicy w mojej miejscowości.

Avatar Witciu

28 czerwca 2025, 21:42

@Figarus: To było pytanie retoryczne. Dla mnie możesz i chodzić na spacery do mauzoleum pod watykanem. Ja nie mam takiego miejsca

Avatar KittyQueen

28 czerwca 2025, 18:55

Ja kocham spacery. Nawet jeśli mieszkam w ogromnym mieście. Spacer to najlepsza możliwa aktywność fizyczna

Avatar KrulArenki

24 czerwca 2025, 13:24

No rel spacerybsą super. Trochę gorzej kiedy mieszkasz na pomorzu i pada 99% czasu

Avatar Jacek_Placek

28 czerwca 2025, 18:53

@KrulArenki: spacery w deszczu tez maja swoj klimat

Avatar Murarzowa

24 czerwca 2025, 14:18

Imo peak

Avatar Rhokai

24 czerwca 2025, 17:38

Avatar Murarzowa

24 czerwca 2025, 22:50

@Rhokai: real góry są po drugiej stronie, (nie mam zdjęcia gór)

Avatar Rhokai

24 czerwca 2025, 17:27

Ja lubie chodzić z psem nad rzekę

Avatar
Gooddude

24 czerwca 2025, 13:26

Mem realny
Ale potrzebuję takich ubrań tak bardzo

Avatar MemyLubieMemy

24 czerwca 2025, 14:12

Koszulka kompresyjna łatwa jest do załatwienia, ja swoją za gdzieś 2dychy na temu kupiłem
Ale z spodniami gorzej, bo akurat aż tak odważny żeby spodnie w 100% z plastiku kupić nie jestem, więc dalej szukam :(

Avatar Beowulf_

24 czerwca 2025, 14:01

Starsi ludzie tak robią bo nie mają kąkutera i się im nudzi

Nwm ja lubię chodzić po domu wte i wewte czasami, ale na spacer bym nie poszedł, bo po domu mogę przestać chodzić kiedy chcę, a jak jestem na spacerze i mi się znudzi to muszę jeszcze do domu wrócić

Avatar Kriger

24 czerwca 2025, 13:39

Mój ulubiony sposób na relaks.

Avatar Rebelian_Chaosu

24 czerwca 2025, 13:32

Rel

Tylko potrzebuje mieć techniki limitless oraz 6 oczu i być uhonorowanym by zdjęcie było prawdziwe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar IdolCircus
Dodane przez: IdolCircus

Fajnie że odpowiedzieli

Ch-chesz wyparować...?

Można, tylko trzeba wstawać rano

No to posłuchane

A, okej

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka