Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ch-chesz wyparować...?
Można, tylko trzeba wstawać rano
No to posłuchane
A, okej
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2025, 20:35
Saszet mieszka w Detroit
Odpisz
30 czerwca 2025, 09:12
Spacery są zaj*biste, tylko trzeba żyć w miejscu gdzie się nie boisz o swoje życie po wyjściu dwa kroki za drzwi domu.
Odpisz
28 czerwca 2025, 20:43
Uwielbiam chodzić na długie spacery późnymi popołudniami, zwłaszcza po wiejskich zadupiach, gdzie w większości przypadków jest cicho.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2025, 09:45
@Papasmerf44: Ryzykowne, jeśli jesteś tylko gościem na tym zadupiu. Pamiętaj, że jako miejscowi, nie musimy nikogo pytać, o pożyczkę łopaty, i o miejsce gdzie nikt, by kompletnie nic,nie usłyszał, bo sami mamy, i wiemy najlepiej xd
Odpisz
28 czerwca 2025, 19:47
Muszę wrócić do pokemon go. Eventy i wykluwanie jaj motywowało mnie do długich spacerów z psem... I oderwania się od skomplikowanej rzeczywistości.
Odpisz
28 czerwca 2025, 21:00
@Figarus: To ty masz gdzie uciec? Ja nie ważne gdzie się nie obrócę tam pojawia się coś co mnie dołuje na maksa. Nie ma miejsca w które mógłbym uciec i zapomnieć choć na chwilę o moim życiu. Chyba że sen, ale cierpię na bezsenność i śpię 2-3 godziny na dobę to tak średnio.
Odpisz
28 czerwca 2025, 21:24
@Witciu: Działka nad jeziorem, czy nawet chodnik koło obwodnicy w mojej miejscowości.
Odpisz
28 czerwca 2025, 21:42
@Figarus: To było pytanie retoryczne. Dla mnie możesz i chodzić na spacery do mauzoleum pod watykanem. Ja nie mam takiego miejsca
Odpisz
28 czerwca 2025, 18:55
Ja kocham spacery. Nawet jeśli mieszkam w ogromnym mieście. Spacer to najlepsza możliwa aktywność fizyczna
Odpisz
24 czerwca 2025, 13:24
No rel spacerybsą super. Trochę gorzej kiedy mieszkasz na pomorzu i pada 99% czasu
Odpisz
28 czerwca 2025, 18:53
@KrulArenki: spacery w deszczu tez maja swoj klimat
Odpisz
24 czerwca 2025, 14:18
Imo peak
Odpisz
24 czerwca 2025, 17:38
@Murarzowa:
Odpisz
24 czerwca 2025, 22:50
@Rhokai: real góry są po drugiej stronie, (nie mam zdjęcia gór)
Odpisz
24 czerwca 2025, 17:27
Ja lubie chodzić z psem nad rzekę
Odpisz
24 czerwca 2025, 13:26
Mem realny
Ale potrzebuję takich ubrań tak bardzo
Odpisz
24 czerwca 2025, 14:12
Koszulka kompresyjna łatwa jest do załatwienia, ja swoją za gdzieś 2dychy na temu kupiłem
Ale z spodniami gorzej, bo akurat aż tak odważny żeby spodnie w 100% z plastiku kupić nie jestem, więc dalej szukam :(
Odpisz
24 czerwca 2025, 14:01
Starsi ludzie tak robią bo nie mają kąkutera i się im nudzi
Nwm ja lubię chodzić po domu wte i wewte czasami, ale na spacer bym nie poszedł, bo po domu mogę przestać chodzić kiedy chcę, a jak jestem na spacerze i mi się znudzi to muszę jeszcze do domu wrócić
Odpisz
24 czerwca 2025, 13:39
Mój ulubiony sposób na relaks.
Odpisz
24 czerwca 2025, 13:32
Rel
Tylko potrzebuje mieć techniki limitless oraz 6 oczu i być uhonorowanym by zdjęcie było prawdziwe
Odpisz