Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2025, 20:35
Saszet mieszka w Detroit
Odpisz
30 czerwca 2025, 09:12
Spacery są zaj*biste, tylko trzeba żyć w miejscu gdzie się nie boisz o swoje życie po wyjściu dwa kroki za drzwi domu.
Odpisz
28 czerwca 2025, 20:43
Uwielbiam chodzić na długie spacery późnymi popołudniami, zwłaszcza po wiejskich zadupiach, gdzie w większości przypadków jest cicho.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2025, 09:45
@Papasmerf44: Ryzykowne, jeśli jesteś tylko gościem na tym zadupiu. Pamiętaj, że jako miejscowi, nie musimy nikogo pytać, o pożyczkę łopaty, i o miejsce gdzie nikt, by kompletnie nic,nie usłyszał, bo sami mamy, i wiemy najlepiej xd
Odpisz
28 czerwca 2025, 19:47
Muszę wrócić do pokemon go. Eventy i wykluwanie jaj motywowało mnie do długich spacerów z psem... I oderwania się od skomplikowanej rzeczywistości.
Odpisz
28 czerwca 2025, 21:00
@Figarus: To ty masz gdzie uciec? Ja nie ważne gdzie się nie obrócę tam pojawia się coś co mnie dołuje na maksa. Nie ma miejsca w które mógłbym uciec i zapomnieć choć na chwilę o moim życiu. Chyba że sen, ale cierpię na bezsenność i śpię 2-3 godziny na dobę to tak średnio.
Odpisz
28 czerwca 2025, 21:24
@Witciu: Działka nad jeziorem, czy nawet chodnik koło obwodnicy w mojej miejscowości.
Odpisz
28 czerwca 2025, 21:42
@Figarus: To było pytanie retoryczne. Dla mnie możesz i chodzić na spacery do mauzoleum pod watykanem. Ja nie mam takiego miejsca
Odpisz
28 czerwca 2025, 18:55
Ja kocham spacery. Nawet jeśli mieszkam w ogromnym mieście. Spacer to najlepsza możliwa aktywność fizyczna
Odpisz
24 czerwca 2025, 13:24
No rel spacerybsą super. Trochę gorzej kiedy mieszkasz na pomorzu i pada 99% czasu
Odpisz
28 czerwca 2025, 18:53
@KrulArenki: spacery w deszczu tez maja swoj klimat
Odpisz
24 czerwca 2025, 14:18
Imo peak
Odpisz
24 czerwca 2025, 17:38
@Murarzowa:
Odpisz
24 czerwca 2025, 22:50
@Rhokai: real góry są po drugiej stronie, (nie mam zdjęcia gór)
Odpisz
24 czerwca 2025, 17:27
Ja lubie chodzić z psem nad rzekę
Odpisz
24 czerwca 2025, 13:26
Mem realny
Ale potrzebuję takich ubrań tak bardzo
Odpisz
24 czerwca 2025, 14:12
Koszulka kompresyjna łatwa jest do załatwienia, ja swoją za gdzieś 2dychy na temu kupiłem
Ale z spodniami gorzej, bo akurat aż tak odważny żeby spodnie w 100% z plastiku kupić nie jestem, więc dalej szukam :(
Odpisz
24 czerwca 2025, 14:01
Starsi ludzie tak robią bo nie mają kąkutera i się im nudzi
Nwm ja lubię chodzić po domu wte i wewte czasami, ale na spacer bym nie poszedł, bo po domu mogę przestać chodzić kiedy chcę, a jak jestem na spacerze i mi się znudzi to muszę jeszcze do domu wrócić
Odpisz
24 czerwca 2025, 13:39
Mój ulubiony sposób na relaks.
Odpisz
24 czerwca 2025, 13:32
Rel
Tylko potrzebuje mieć techniki limitless oraz 6 oczu i być uhonorowanym by zdjęcie było prawdziwe
Odpisz