Ten film naprawdę może nie być najgorszy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tacy sami, a ściana między nami
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2025, 10:58
to jest albo AI albo robiono zdjęcie w Czarnobylu
Odpisz
1 lipca 2025, 21:50
Cieszę się, że to nie jest kompletny reeboot, tylko w tej części Frank Drebin Jr. Będzie synem tego z oryginalnej trylogii z Nielsenem.
Odpisz
2 lipca 2025, 12:53
@Figarus: czej co?
Lolzłam srogo
Ale lepsze to niż kolejne reaktywacje typu Drużyna A, Magnum czy Mac Guyver. Które szczerze mówiąc średnią mają rację bytu w obecnej rzeczywistości
Odpisz
28 czerwca 2025, 07:47
swoją drogą ciekawe jaka bedzie ta nowa Naga broń bo zwiastun obiecujacy
Odpisz
1 lipca 2025, 20:36
@now11: Chociaż aktor główny trochę szokujący, wydaje się zbyt mroczny.
Odpisz
2 lipca 2025, 10:26
@TrueStoryGuy: paradoksalnie ma potencjał, urok poprzedniego polegał m.in. na kontraście zachowania kamiennej twarzy w absurdalnych sytuacjach. Być może Liam Neeson także przez ten kontrast okaże się być nowym aktorem komediowym, tym bardziej że ostatnie filmy akcji z nim były ponoć żenująco słabe, a tym bardziej nie ma szans na kolejną "Listę Schindlera".
Odpisz
2 lipca 2025, 10:56
@TrueStoryGuy: przed komediami Lesie Nielsen również grał w poważnych filmach
Odpisz
2 lipca 2025, 11:31
@niggiddu: Ale ten poprzedni potrafił uwydatnić cechy komediowe swojej twarzy i głosu, mimo zachowywania powagi. Neeson wygląda po prostu na ponurego, ale zawsze można dać szansę. Zobaczymy, jak będzie, gdy wyjdzie film.
Odpisz
2 lipca 2025, 12:51
@now11: zobaczymy co zrobią scenarzyści.
O warsztat aktorski nie ma się co martwić.
Pytanie jak podejdą do kwestii "wrażliwych" I abstrakcyjnego humoru
Oryginał miał dwie szalenie mocne strony:
1) równouprawnienie - lał ze wszystkiego po równo a tabu nie mieli w słowniku
2) abstrakcja dowcipu i angażowanie myślenia ( przynajmniej na tle ówczesnych amerykańskich "ha ha in yer face" slapstików)
Zresztą protoplastą nagiej broni był serial, który zdjęli z anteny bo amerykańska publiczność nie ogarniała żartów. Z kolei radził sobie doskonale w Europie, przyzwyczajonej do abstrakcji, dwuznaczności i podtekstów.
Odpisz
2 lipca 2025, 09:58
Ok, śmiechłem.
Odpisz