Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Równi i równiejsi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2025, 12:13
Cyberpunk jest strasznie nierealistyczny bo nigdzie nie ma żabki
Odpisz
28 czerwca 2025, 13:37
@TowarzyszBagniak: bo nie jesteś w Polsce???
Odpisz
28 czerwca 2025, 14:20
@Murarzowa: Nie ma odpowiednika
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2025, 14:34
@Murarzowa: Cyberpunk jest polski, a to oznacza że w pewnym sensie NC to polskie miasto. Z moją logiką nie wygrasz
Odpisz
28 czerwca 2025, 14:59
@Murarzowa: to czemu wszyscy po polskiemu mówią?
Odpisz
28 czerwca 2025, 15:50
@lordbaysel: bo grasz jako polak i masz wszczep translacyjny smh
Odpisz
16 lipca 2025, 08:11
@TowarzyszBagniak: kocham twoje profilowe
Odpisz
16 lipca 2025, 10:10
@cziker_z_maka: dzięki
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2025, 12:09
ciekawe gdzie i kiedy powstała pierwsza Biedronka w NC
Odpisz