Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bombs

7 sierpnia 2025, 00:58

Kiedy jesteś jedyny żywy z teamu leci na ciebie j...ne 5 odziałów w fortnite

Avatar MrD108

4 lipca 2025, 21:12

Transformers w skrócie: w każdym filmie ginie +/- połowa obsady tych dobrych robotów.

Avatar iron_ninja247

5 lipca 2025, 00:13

@MrD108: najgorszej jak jakiś nowy ci się spodoba a potem w środku filmu ginie

Avatar Anantashesha

4 lipca 2025, 15:48

To było coś... Szkoda że się skończyło. Moją ulubioną częścią była dwójka, a waszą?

Avatar Anantashesha

4 lipca 2025, 15:55

@Anantashesha: Btw. wiecie, że Transformers 2 to film mający rekord świata w tym jak bardzo z ekipą współpracowało wojsko?

Avatar Krol123

4 lipca 2025, 22:52

@Anantashesha: oraz na najbardziej skomplikowany model CG z devastatorem

Avatar Anantashesha

4 lipca 2025, 23:04

@Krol123: Dokładnie! Model który dosłownie spalał im komputery!

Avatar BUMPYSIA

4 lipca 2025, 23:03

k...a, kiedyś to było

Avatar Oliwier256

4 lipca 2025, 19:26

Niezła nuta

Avatar Dlour

4 lipca 2025, 14:15

Kocham tą część. Osobiście uwarzam, że transfomers od 1 do 4 są super. Piątka była taka sobie.

Avatar Anantashesha

4 lipca 2025, 15:48

@Dlour: Co ci się podobało w czwórce?

Avatar Dlour

4 lipca 2025, 17:05

@Anantashesha: Szczerze, do 4 mam sentymet straszny bo to były.moje pierwsze transformersy w kinie a nie z dvd

Avatar Anantashesha

4 lipca 2025, 18:07

@Dlour: Rozumiem. To each their own <3

Avatar TrueStoryGuy

4 lipca 2025, 17:53

Takie są hity, gdy kasa jestem celem pobocznym.

Avatar Kargon

4 lipca 2025, 15:56

podobny do pałacu kultury

Avatar niggiddu

4 lipca 2025, 14:11

Za dzieciaka się podobało, ale po latach cieszę się bardziej z takiego cuda jak "Transformers One" - od fanów dla fanów, dla dzieci ale dojrzale, początkowa komedia potęgująca późniejszy dramat, po prostu wzór jak powinno się opowiadać nowe historie już zakorzenione w istniejącej franczyzie.

Avatar PanPiernik

29 czerwca 2025, 18:29

To co trójka zrobiła z Wheeljackiem jest zbrodnią samą w sobie

Avatar
ddawdad

29 czerwca 2025, 21:39

@PanPiernik: Zbrodnią jest w zasadzie to co te filmy zrobiły ze wszystkimi botami...

Avatar GHouste

29 czerwca 2025, 14:10

Optimus Prime z Bayversu to jeden z moich ulubionych zbrodniarzy wojennych

Avatar rumcajschr

29 czerwca 2025, 14:12

@GHouste: Przecież zabijał tylko żołnierzy. A poza tym to Cybertron nigdy nie podpisał konwencji genewskich

Avatar GHouste

29 czerwca 2025, 14:23

@rumcajschr: od 2 części był częścią wojska stanów zjednoczonych. w 4 filmie natomiast mówił że skoro ludzie ich zdradzili to przestają grać według ludzkich zasad. W 5 części dowiadujemy się że decepticony były aresztowane czyli ziemskie prawa ich obowiązywały. W 3 części na przykład łamie 12 artykuł zabijając Megatrona, który na ten moment ledwo trzymał swoją broń.

Avatar Dexter_Ward

29 czerwca 2025, 14:24

@rumcajschr:
Technicznie zabił jeńca wojennego i osobiście wykonywał egzekucje liderów wroga bez sądów
Odnośnie konwencji genewskiej
ciągle walczyli na Ziemi, a nie znajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialność

Avatar rumcajschr

Edytowano - 29 czerwca 2025, 14:29

@Dexter_Ward: Napisałem, że Cybertron nie podpisał konwencji genewskich, a nie, że ich nie zna (pomijając to, że Cybertron to ruina). Wszakże podczas II wojny światowej Niemcy dokonywali zbrodni wojennych na radzieckich żołnierzach i vice versa, bo ZSRR wtedy podpisało konwencji genewskich

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Co za przypadek

Równi i równiejsi

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka