@rumcajschr: Ne Zha 2, która wyszła w tym roku to najwyżej notowany film spoza Hollywood i największa animacja ŚWIATA. Na rynku globalnym najbardziej kasowych filmów Ne Zha 2 zajęła 5 miejsce, będąc dosłownie delikatnie poniżej Tytanica, ale to do końca roku na pewno się zmieni i wejdzie do TOP 3, bo Avatara też na pewno prześcignie. I to wszystko tylko w ciągu roku. Tytanik dla przykładu siedział na tym 4 miejscu od 28 lat. Jedna "nieznana" animacja z Chin pokonała Pixara, Disneya, Marvela i Sony, a Ty coś gadasz o wyjejaniu.
A co do Czech to oczywiście odwołuje się do klasyków, a nie do kina współczesnego, bo pisząc Czechy miałem na myśli krecika czy sąsiadów.
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2025, 14:35
do którego zaliczymy Edgerunners?
Odpisz
30 czerwca 2025, 17:08
@kreatywnylogin: Edgerunners uznajemy, że Polska i Japonia miały "niezobowiązujący segz" i jakoś wyszło z tego ta perełka
Odpisz
1 lipca 2025, 11:22
@kreatywnylogin: oba
Odpisz
2 lipca 2025, 15:37
@kreatywnylogin: Kondominium polsko-japońskie pod netlixowym zarządem powierniczym
Odpisz
30 czerwca 2025, 00:48
mieliśmy perełki
Odpisz
29 czerwca 2025, 20:30
Pominięcie w tym zestawieniu Chin i Czech to nieśmieszny żart
Odpisz
29 czerwca 2025, 20:38
@jacek1s: Chiny są do wyjejania. Pozdrawiam
Odpisz
29 czerwca 2025, 21:23
@rumcajschr: Ne Zha 2, która wyszła w tym roku to najwyżej notowany film spoza Hollywood i największa animacja ŚWIATA. Na rynku globalnym najbardziej kasowych filmów Ne Zha 2 zajęła 5 miejsce, będąc dosłownie delikatnie poniżej Tytanica, ale to do końca roku na pewno się zmieni i wejdzie do TOP 3, bo Avatara też na pewno prześcignie. I to wszystko tylko w ciągu roku. Tytanik dla przykładu siedział na tym 4 miejscu od 28 lat. Jedna "nieznana" animacja z Chin pokonała Pixara, Disneya, Marvela i Sony, a Ty coś gadasz o wyjejaniu.
A co do Czech to oczywiście odwołuje się do klasyków, a nie do kina współczesnego, bo pisząc Czechy miałem na myśli krecika czy sąsiadów.
Odpisz
29 czerwca 2025, 21:24
@jacek1s: Nie przeczytałem xd
Odpisz
29 czerwca 2025, 21:34
@rumcajschr: Klasyk wśród ludzi, których myślenie boli.
Odpisz
29 czerwca 2025, 20:10
anime dla odmiany ejst dobre
Odpisz
29 czerwca 2025, 22:42
@ahmed_pepe: nie
Odpisz
29 czerwca 2025, 22:43
ok nerd
Odpisz
29 czerwca 2025, 23:44
@ahmed_pepe: zgadzam się z panem (w pewnym stopniu)
Odpisz
30 czerwca 2025, 05:45
@ahmed_pepe: dokładnie, jesteś nerdem
Odpisz
30 czerwca 2025, 15:03
odwracasz kota ogonem a nawet rzniesz glupa mozna by rzec
Odpisz
30 czerwca 2025, 16:19
@ahmed_pepe: w sensie ty? Ok
Odpisz
30 czerwca 2025, 17:22
@ahmed_pepe: trafia się dobre. Statystycznie przy liczbie produkcji, nie ma innych opcji. Tylko im dalej tym rzadziej
Odpisz