Jestem graczem nie dlatego, że nie mam życia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2014, 00:01
Wybaczcie bracia gracze ale nie wiem czyje on ma stopy. Nie zasługuję na bycie w społeczeństwie gamerów :[
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:56
@MrTikTak: To Jest Nas dwóch wygnanych :D
Odpisz
8 marca 2015, 12:24
@MrTikTak: Pewnie Beziego z gothic 3.
Odpisz
22 lutego 2019, 21:38
@MrTikTak: dark souls
Odpisz
5 grudnia 2019, 15:27
@MrTikTak: pierwsze soulsy
Odpisz
17 grudnia 2016, 14:10
Nie grałem ale chyba tam jest skyrim... na pewno BF, call of duty mw 1 i call of duty mw 3...
Odpisz
31 lipca 2015, 22:21
Rozpoznaję tylko 4 ;c
Odpisz
8 listopada 2015, 15:58
@SharpNeedle: Ja nie rozpoznaje tej głowy ze skyrim.
Odpisz
8 listopada 2015, 16:29
@Archeologwinternetach: Teraz rozpoznaję 5
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:50
Gram w Contra i jestem komandosem :D
Odpisz
13 lipca 2015, 17:57
@Cards: a ja gram w ZAMKNIJ MORDE BO KAŻDEGO TO H*J OBCHODZI
Odpisz
26 sierpnia 2014, 15:27
Wytłumaczenie nr.2: "Nie jestem gruby, jestem tankiem."
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:46
@Slenderowiec2012: Nr 3. Nie jestem chory, tylko mam mało HP, łyknę potkę i full HP będzie.
Odpisz
13 lipca 2015, 17:55
@Bastil123: nr.4 nie jestem głupi, mam mało xp
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:02
A reszta i tak nazwie cię "Noł-lajfem"
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:42
@Perwoll: Bo to ku*wa prawda?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 20:16
@Kubox123456: Myślisz, że przeklinając jesteś fajny?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 20:26
@Perwoll: Nie? Przeklinam, bo chce LEKKO urozmaicić zdanie i najważniejsze, bo mogę.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 23:14
@Kubox123456: Robisz to nie umiejętnie.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 23:36
@Juarez: Dlatego, bo napisałem przekleństwo ? O mój bosze zamknijcie mnie w wiezieniu.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 00:04
@Kubox123456: Chodzi mi o to, że nie umiejętnie przeklinasz. Chciałeś żeby zdanie brzmiało lepiej jednak wyszło na odwrót.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 10:33
@Juarez: Nie obchodzi mnie to, pisze jak chce.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:31
Ta. Moja maksyma nr.2...
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:18
co to za postać na samym dole?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:29
@mrklorens: Dark souls
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2014, 16:26
Jaka to gra na dole?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:28
@chojnek: Dark souls.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 15:37
yyy...to jest prawda wielu graczy :D
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:59
Ta, usprawiedliwiaj się ;p
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:59
Było, ale z innym obrazkiem.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:52
A ja wiem, jakie tu są okładki gier!
DE: Bunt Ludzkości, Skyrim, BF3, ACII, Cod MW3, the Legend of Zelda i Dark Souls
Odpisz
10 grudnia 2015, 23:14
AC II? Raczej nie
Odpisz
11 grudnia 2015, 15:56
Zapomniałem o tym komentarzu :O Byłem wtedy nieogarnięty w grach ;/
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:50
Heh ;P
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:29
jak nazywa się ten obraz proszę o link
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:20
polać mu ;-;
Odpisz