Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mrak4

4 lipca 2025, 09:12

ale się boją, niezatwierdzona inicjatywa którą mogą podważyć dziurami w prawie i tym że po prostu zapłacą jakąś śmieszną dla nich karę
pomijając fakt że to nie będzie działało na całym świecie i że nadal będą mogli wyłączyć servery jakiejś gry (bo nie ma mowy że ktokolwiek zabierze im prawo do tego)

Avatar nidrax

7 lipca 2025, 21:38

@mrak4: Ale tu nie chodzi o to, by nie wyłączali serwerów, tylko w momencie ich wyłączenia nie wiązało się to z utratą dostępu do trybu single player jak w przypadku The Crew i aby nie sabotowali inicjatyw prywatnych serwerów graczy przez korporacje, skoro sami zaprzestali monetyzowania własnego produktu

Avatar kolkav5

5 lipca 2025, 14:09

O co chodzi w tej inicjatywie?

Avatar kreatywnylogin

5 lipca 2025, 14:33

@kolkav5: ludzie chcą by przestać wyłączać serwery gier po jakimś czasie bo w końcu za te gry zapłacili

Avatar chudy2

6 lipca 2025, 05:46

@kreatywnylogin: ludzie chcą żeby nawet jak wyłączą serwery, niech pozwolą grać offline (the Crew miało fabułę) i nie sabotują stawiania serwerów prywatnych, nikt nie ma zamiaru zmuszać wydawcy do trzymania serwerów żywych na zawsze, wystarczy że po ich zamknięciu dalej można coś z grą zdziałać

Avatar kolkav5

6 lipca 2025, 13:00

@chudy2: no, to ma znacznie więcej sensu

Avatar DHF1232

5 lipca 2025, 17:00

Powinni też wprowadzić coś przeciwko pozywaniu innych twórców gier za jakiekolwiek podobieństwo to tych pozywającego. Niech Nintendo pójdzie się w końcu jejać.

Avatar Dov_Pl

6 lipca 2025, 12:37

@DHF1232: Warner Bros zrobił DWIE gry, opatentowali sobie mechanikę nemezis i co? I gówno nie zrobili ani trzeciej części (średnio jak patrząc na dwójkę) ani nie zrobili żadnej inny gry z tym systemem. A jeśli dobrze pamiętam to do 2035 albo 2030 roku mają patent. A co tego systemu nemezis to było by coś pięknego w niektórych gierkach z otwartym światem czy ogólnie rpg

Avatar Figarus

5 lipca 2025, 23:32

Wyłączanie możliwości grania w gry offline, które zostały legalnie nabyte jest zwykłym przejawem korpo feudalizmu, chciwości i zwykłego braku poszanowania do własnych konsumentów. To tak jakbyś wykupił Netflixa, czy innego HBO i nagle się okaże, serial który oglądałeś został pernamętnie usunięty z platformy i nie ma możliwości obejrzeć go gdziekolwiek i kiedykolwiek. Albo lepiej, gdyby kupić film na Blu-ray i nagle się okazuje, że ,, licencja wygasła". To jest k...a chamstwo.

Avatar GHouste

4 lipca 2025, 00:04

Akurat o dziwo EA w tym wszystkim nie jest najgorsze. Kojarze że był projekt wskrzeszenia jakiejś ich gry online i EA się do nich odezwało że tak długo jak nie monetyzują tego to mogą to robić.

Avatar skarphedin

5 lipca 2025, 14:09

@GHouste: BattleForge, po porzuceniu przez EA: Skylords Reborn - nadal działa i jest rozwijana.

Avatar Bobiepl

5 lipca 2025, 21:39

@GHouste: Wszystkie shootery pvz są od dawna nie wspierane od deweloperów a serwery cały czas sa aktywne

Avatar Dark_Dante

5 lipca 2025, 14:53

Miło... Ale te korporacje pewnie ...ja zrobią. Szkoda.

Avatar Boberek00

5 lipca 2025, 15:33

@Dark_Dante: To samo słyszałem jak przeszła inicjatywa która miała na apple zmusić do normalnych gniazdek i przywrócić wymienne baterie w telefonach
nagle korpo potrafiło zrobić jedno i drugie

Avatar Komutor

4 lipca 2025, 10:18

I tak ...ja zrobią, choćby wszyscy europejczycy ją podpisali dwa razy to i tak ją odrzucą bo interesy korporacji są ważniejsze niż jacyć tam obywatele. Jeśli chcecie coś z tym zrobić to zamiast podpisywać jakies śmieszne petycje kupujcie gry na gogu, albo je piraćcie

Avatar nightmare_fredbear

4 lipca 2025, 11:32

@Komutor: to nie jest petycja, europejska inicjatywa obywatelska praktycznie wymusza akt prawny

Avatar Komutor

4 lipca 2025, 15:43

@nightmare_fredbear: no zajebiście wymusza, do tego stopnia, że obecnie ŻADNA iniciatywa nie została przyjęta jako prawo

Avatar mietek69i8

5 lipca 2025, 14:02

@Komutor: zabij Billa Gatesa

Avatar Grewest

5 lipca 2025, 14:29

@Komutor: No jakby wszyscy europejczycy "podpisali ją dwa razy" to inicjatywa by spadła z powodu małej nieważnej ilości podpisów.

Avatar kokomando

4 lipca 2025, 11:29

No akurat EA to stwierdziło nie dawno że w przyszłym roku wyłączają serwery do anthem i ...j ich to boli xD

Avatar tigerman

4 lipca 2025, 09:50

Powinno to dotyczyć każdego oprogramowania a nie tylko gier

Avatar ty1an_yt

4 lipca 2025, 11:06

@tigerman: Ross mówił na początku chciał, żeby inicjatywa obejmowała cały software, ale obniżanie już niskich szans na wygraną jest trochę niepożądane

Avatar ty1an_yt

3 lipca 2025, 23:56

Teoretycznie cel osiągnięty, ale trzeba wziąć też pod uwagę fałszywe podpisy od botów, podpisy z błędami itp. więc lepiej nie spoczywać na laurach

Avatar mrak4

4 lipca 2025, 09:13

@ty1an_yt: jeśli problemem będą fałszywe głosy to cała inicjatywa pójdzie do kosza

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

4 lipca 2025, 01:08

może się uda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Trzeba brać osobną torbę

To będzie bolało

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka