Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Katrina2712

7 lipca 2025, 23:51

Ja kupowałam hurtowe ilości żeby całą serię wróżek (z dzwoneczka) uzbierać, a i tak ostatecznie oddałam je córce koleżanki, bo stwierdziłam, że za stara jestem, miejsce zajmują i tylko kurz zbierają

Avatar Maly_modelarz15

11 lipca 2025, 12:21

@Katrina2712: na takich figurkach dziś serio idzie kasę zrobić, a jak masz kompletną serię to tym bardziej

Avatar Katrina2712

12 lipca 2025, 22:20

@Maly_modelarz15: już nie mam xd i to było z 7-8 lat temu. Wiele warte to są serie z przed 20-30 lat

Avatar Maly_modelarz15

13 lipca 2025, 18:19

@Katrina2712: No to ja myślałem o tych starych. Kinderniespodzianki nie miałem w rękach od już ponad dekady.

Avatar Katrina2712

14 lipca 2025, 10:36

@Maly_modelarz15: 20-30 lat temu to mnie nie było stać :)

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 19 lipca 2025, 22:02

@Katrina2712: to już 30 lat temu to było na polskim rynku?

Avatar Katrina2712

20 lipca 2025, 06:04

@Maly_modelarz15: no tak. Była już w latach 90'

Avatar malinowy_kot

9 lipca 2025, 07:44

Tak propo gówna, weszłam na kwejka zobaczyć jakiegoś tam mema z linku mi wysłanego, ja pier..., jaki tam syf.i jeszcze mnóstwo reklam i jakichś scam okienek wyskakujących (sam telefon zablokował mi okienko z czymś tam, a antywirusa nie mam)

Avatar Knudson

Edytowano - 8 lipca 2025, 09:08

Dla mnie najlepszą zabawką z Kinder niespodzianki jaką miałem to Porsche 911

Avatar Cobranation

4 lipca 2025, 16:36

Pamiętam jak kiedyś moja mama kupiła trzy kinder niespodzianki, jedną dla mnie, drugą dla kuzynki, a trzecią dla młodszego kuzyna. Kuzynka i kuzyn mieli takie fajne figurki postaci z deską z tej samej serii, a ja dostałem zasrane puzzle. Jaki to był ból

Avatar Kolo_killer

4 lipca 2025, 12:54

Ja jak ostatnio otwierałem kindera to zły pov

Avatar Papasmerf44

4 lipca 2025, 12:49

Mi się na jakieś trzy figurki z jakiegoś spin-offu Szybkich i Wściekłych dla dzieci udało się trafić, nawet planowałem uzbierać wszystkie figurki, żeby mieć ich komplet, ale na próżno.

Avatar Oliwier256

4 lipca 2025, 12:08

Te podróby funko-pop z DC były spoko. Próbowałem upolować Batmana ale mam Supermana, Jokera i Catwoman :(

Avatar Cymbal

4 lipca 2025, 12:04

Kuzyn jak otwierał to dostał pare karteczek, a jak ja to miałem puzelki z psiego patrolu

Avatar rumcajschr

4 lipca 2025, 11:59

Chciał człowiek zajebistego zwierza, a tu znowu smok-latawiec, czy inne gówno

Avatar
bonasera

4 lipca 2025, 12:00

@rumcajschr: albo wiatraczek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ładne rzeczy

Z klasą się trzeba urodzić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka