Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Z klasą się trzeba urodzić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2025, 23:51
Ja kupowałam hurtowe ilości żeby całą serię wróżek (z dzwoneczka) uzbierać, a i tak ostatecznie oddałam je córce koleżanki, bo stwierdziłam, że za stara jestem, miejsce zajmują i tylko kurz zbierają
Odpisz
11 lipca 2025, 12:21
@Katrina2712: na takich figurkach dziś serio idzie kasę zrobić, a jak masz kompletną serię to tym bardziej
Odpisz
12 lipca 2025, 22:20
@Maly_modelarz15: już nie mam xd i to było z 7-8 lat temu. Wiele warte to są serie z przed 20-30 lat
Odpisz
13 lipca 2025, 18:19
@Katrina2712: No to ja myślałem o tych starych. Kinderniespodzianki nie miałem w rękach od już ponad dekady.
Odpisz
14 lipca 2025, 10:36
@Maly_modelarz15: 20-30 lat temu to mnie nie było stać :)
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2025, 22:02
@Katrina2712: to już 30 lat temu to było na polskim rynku?
Odpisz
20 lipca 2025, 06:04
@Maly_modelarz15: no tak. Była już w latach 90'
Odpisz
9 lipca 2025, 07:44
Tak propo gówna, weszłam na kwejka zobaczyć jakiegoś tam mema z linku mi wysłanego, ja pier..., jaki tam syf.i jeszcze mnóstwo reklam i jakichś scam okienek wyskakujących (sam telefon zablokował mi okienko z czymś tam, a antywirusa nie mam)
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2025, 09:08
Dla mnie najlepszą zabawką z Kinder niespodzianki jaką miałem to Porsche 911
Odpisz
4 lipca 2025, 16:36
Pamiętam jak kiedyś moja mama kupiła trzy kinder niespodzianki, jedną dla mnie, drugą dla kuzynki, a trzecią dla młodszego kuzyna. Kuzynka i kuzyn mieli takie fajne figurki postaci z deską z tej samej serii, a ja dostałem zasrane puzzle. Jaki to był ból
Odpisz
4 lipca 2025, 12:54
Ja jak ostatnio otwierałem kindera to zły pov
Odpisz
4 lipca 2025, 12:49
Mi się na jakieś trzy figurki z jakiegoś spin-offu Szybkich i Wściekłych dla dzieci udało się trafić, nawet planowałem uzbierać wszystkie figurki, żeby mieć ich komplet, ale na próżno.
Odpisz
4 lipca 2025, 12:08
Te podróby funko-pop z DC były spoko. Próbowałem upolować Batmana ale mam Supermana, Jokera i Catwoman :(
Odpisz
4 lipca 2025, 12:04
Kuzyn jak otwierał to dostał pare karteczek, a jak ja to miałem puzelki z psiego patrolu
Odpisz
4 lipca 2025, 11:59
Chciał człowiek zajebistego zwierza, a tu znowu smok-latawiec, czy inne gówno
Odpisz
4 lipca 2025, 12:00
@rumcajschr: albo wiatraczek
Odpisz