Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GHouste

8 lipca 2025, 11:24

dobra, ale bądźmy szczerzy. Rama łóżka jest useless i powinna podchodzić pod zakup opcjonalny.

Avatar Jefte

8 lipca 2025, 11:26

@GHouste: na twardym (podłoga), zdrowo ponoć dla kręgosłupa.

Avatar Talerz

8 lipca 2025, 22:07

@GHouste: Bez ramy od łóżka materac spleśnieje, a to drogi wydatek noi troche obrzydlistwo i słabo dla zdrowia

Avatar Jefte

8 lipca 2025, 22:58

@Talerz: racja, ale na obrazku nie ma materaca

Avatar IkarAviator

10 lipca 2025, 11:42

@GHouste: ciekawy take. Zgadzam się, szczególnie, że miałem problem ze złamanymi żebrami ramy

Avatar BaDinGa_Boy

10 lipca 2025, 14:16

@GHouste: Spanie na ziemi z materacem, który nie jest osadzony w ramie łóżka niesie za sobą kilka potencjalnych konsekwencji, takich jak chociażby czystość materaca i jego cyrkulacja (ww. przypadek pleśnienia) - rama łóżka pozwala na jego wietrzenie co jest kluczowe w zachowaniu dobrej higieny snu. Kolejną sprawą jest wstawanie - dla osób z problemami ruchowymi, zdrowotnymi czy osób starszych wstawanie z poziomu podłogi może stanowić nie lada trudność - toteż może być niewygodne i niekomfortowe dla w pełni zdrowego, młodego człowieka. Zresztą podłoga, podłodze nie równa, jedna cieplejsza, druga zimna, jedna brudna, druga czysta itd. dla kogoś spanie w takiej konfiguracji może być wręcz sprzyjające, dla kogoś innego najzwyczajniej w świecie niewygodne. Spanie bez ramy łóżka powinno być opcjonalne, ale wiąże się to z koniecznością częstszego wymieniania materaca co jest po prostu nieopłacalne.

Avatar IkarAviator

10 lipca 2025, 19:59

@BaDinGa_Boy: również ciekawe stanowisko. Podoba mi się, że dowiaduję się tylu ciekawych rzeczy o tak pozornie błahym temacie

Avatar BaDinGa_Boy

11 lipca 2025, 01:17

@IkarAviator: polecam się na przyszłość

Avatar IkarAviator

10 lipca 2025, 11:41

Pracuje jako kierowca tira, w wolnym czasie gra w ETSa

Nie mam prawa się z tego nabijać, sam dopieściłem sobie komputer, a reszta minimalistyczna XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jefte
Dodane przez: Jefte

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Rel

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nieuczciwa ocena

Trzeba brać osobną torbę

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka