Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2025, 11:24
dobra, ale bądźmy szczerzy. Rama łóżka jest useless i powinna podchodzić pod zakup opcjonalny.
Odpisz
8 lipca 2025, 11:26
@GHouste: na twardym (podłoga), zdrowo ponoć dla kręgosłupa.
Odpisz
8 lipca 2025, 22:07
@GHouste: Bez ramy od łóżka materac spleśnieje, a to drogi wydatek noi troche obrzydlistwo i słabo dla zdrowia
Odpisz
8 lipca 2025, 22:58
@Talerz: racja, ale na obrazku nie ma materaca
Odpisz
10 lipca 2025, 11:42
@GHouste: ciekawy take. Zgadzam się, szczególnie, że miałem problem ze złamanymi żebrami ramy
Odpisz
10 lipca 2025, 14:16
@GHouste: Spanie na ziemi z materacem, który nie jest osadzony w ramie łóżka niesie za sobą kilka potencjalnych konsekwencji, takich jak chociażby czystość materaca i jego cyrkulacja (ww. przypadek pleśnienia) - rama łóżka pozwala na jego wietrzenie co jest kluczowe w zachowaniu dobrej higieny snu. Kolejną sprawą jest wstawanie - dla osób z problemami ruchowymi, zdrowotnymi czy osób starszych wstawanie z poziomu podłogi może stanowić nie lada trudność - toteż może być niewygodne i niekomfortowe dla w pełni zdrowego, młodego człowieka. Zresztą podłoga, podłodze nie równa, jedna cieplejsza, druga zimna, jedna brudna, druga czysta itd. dla kogoś spanie w takiej konfiguracji może być wręcz sprzyjające, dla kogoś innego najzwyczajniej w świecie niewygodne. Spanie bez ramy łóżka powinno być opcjonalne, ale wiąże się to z koniecznością częstszego wymieniania materaca co jest po prostu nieopłacalne.
Odpisz
10 lipca 2025, 19:59
@BaDinGa_Boy: również ciekawe stanowisko. Podoba mi się, że dowiaduję się tylu ciekawych rzeczy o tak pozornie błahym temacie
Odpisz
11 lipca 2025, 01:17
@IkarAviator: polecam się na przyszłość
Odpisz
10 lipca 2025, 11:41
Pracuje jako kierowca tira, w wolnym czasie gra w ETSa
Nie mam prawa się z tego nabijać, sam dopieściłem sobie komputer, a reszta minimalistyczna XD
Odpisz