Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dwa oblicza
Niegrzeczny Oskarek
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2025, 11:51
Polecam w lato zgarnąć krzyżaka lub tygrzyka na okno. Ja sobie zainstalowałem akurat krzyżaka i miałem okno otwarte praktycznie przez całe lato, a on (w zasadzie ona) wyłapywała praktycznie wszystkie insekty. Oprócz tego wygląda nieźle
Odpisz
12 lipca 2025, 12:07
@szimio: Najlepiej krzyżaka, one raczej bardziej lubią wić sieci w pomieszczeniach, pod dachami itd. Tygrzyki bardziej preferują łąki, krzewy i ogólnie bujną roślinność. Gdyby pająkowi coś odwaliło i postanowił połazić po pokoju i przypadkiem być go jakoś docisnął czy coś (bardzo rzadko one atakują ludzi ale no będą się bronić w takich sytuacjach) to ugryzienie krzyżaka jest słabsze od użądlenia pszczółki, a tygrzyk jak już użre to boli jak sk...ysyn i utrzymuje się ten ból dość długo
Odpisz
12 lipca 2025, 12:34
@Lacoste: tak, krzyżaki są bardziej "stacjonarne", chociaż największą uwagę należy zwrócić na to, żeby przechwycić samicę (ale raczej to nie problem)
Odpisz
12 lipca 2025, 13:25
@szimio: Dymorfizm płciowy pająków sprawia, że odróżnienie płci to nie jest duży problem xd
Odpisz
13 lipca 2025, 09:21
@Lacoste: nie chodzi mi o dymorfizm jaki taki, wizualny. Zazwyczaj samce łażą po ziemi czy krzakach i szukają samicy, a ta spokojnie sobie siedzi na pajęczynie i świeci wielkim doopskiem
Odpisz
13 lipca 2025, 10:53
@szimio: oczywiście zanim dorosną trochę czasu minie
Odpisz
13 lipca 2025, 17:09
@szimio: To racja. Samce wyglądają nieco straszniej od samic. Chude, długie nogi, wszędzie łażą. A samice pulchniutkie i ładniutkie.
Odpisz
18 lipca 2025, 02:22
@szimio: nie możesz se kupić moskitiery? jprdl
Odpisz
18 lipca 2025, 15:46
@Beowulf_: Nie. Kosztuje pieniądze i wygląda do dupy.
Odpisz
18 lipca 2025, 16:39
@szimio: no jasne ale dom zaj...ny pająkami to już nie wygląda do dupy
Odpisz
9 lipca 2025, 05:57
Pająki to pajęczaki
Nie robaki
to nie to samo
Odpisz
9 lipca 2025, 06:08
@Boberek00: właściwie nie robaki, a owady ☝️🤓
Odpisz
9 lipca 2025, 07:47
@Boberek00: "Robaki" to nazwa potoczna, nie naukowa. Do tej grupy, oprócz owadów, tradycyjnie zalicza się niemal wszystkie stawonogi, w tym pająki, a także wiele stworzeń nie będących stawonogami.
Odpisz
9 lipca 2025, 10:59
@Mijak: aha
to dalej głupie
Odpisz
12 lipca 2025, 10:25
@Boberek00: robaki to płazińce i nicienie itp. zwykle pasożyty wewnętrzne takie jak nicienie, owsiki, tasiemce
Odpisz
18 lipca 2025, 02:23
@Boberek00: ty jesteś
Odpisz
12 lipca 2025, 12:43
Ostatnio pająk się do mnie przyplątał, I został zainstalowany na siatce, żeby cholerne komary łapał. Także Gromisław pozdrawia,spoko ziomek, i do kawki, i do wojny xd
Odpisz
12 lipca 2025, 10:02
Biedna moja arachnofobia
Odpisz
9 lipca 2025, 22:14
Wyj...ne wszystkich nie lubię oprócz pszczół i może biedronek
Odpisz
9 lipca 2025, 00:14
Pająki to nie robaki
Odpisz
9 lipca 2025, 00:11
jedyne mądre z tego towarzystwa
Odpisz