Hah, moja sąsiadka nie oddaje mi kota, ona wrzeszczy o pomoc, i żeby zabrać tego kota, klasyk. Bo się boi rysi, a ja mam NKL, które są podobne, no ale jej nie wytłumaczysz. A fakt że kot kocha patrzeć przez jej szyby, i co się dzieje u niej na ogrodzie, wcale nie pomaga xd
Komentarze
Odśwież10 lipca 2025, 21:50
Hah, moja sąsiadka nie oddaje mi kota, ona wrzeszczy o pomoc, i żeby zabrać tego kota, klasyk. Bo się boi rysi, a ja mam NKL, które są podobne, no ale jej nie wytłumaczysz. A fakt że kot kocha patrzeć przez jej szyby, i co się dzieje u niej na ogrodzie, wcale nie pomaga xd
Odpisz
11 lipca 2025, 02:01
@Letycja: Norweski Leśny? No nieźle!
Odpisz