Czasami szkoda, że są limity
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2019, 22:33
Macie reaction mema
Odpisz
1 lutego 2017, 17:50
Odpisz
6 sierpnia 2016, 09:42
miałem tak
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2014, 12:31
Odrazu przypomina się Pan_Beton :DD
Odpisz
28 sierpnia 2014, 15:18
@Radek_pokazuje_niezwykle: dokładnie.
Odpisz
15 października 2015, 19:29
@Radek_pokazuje_niezwykle: albo słynny Witaj...
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:30
...pod komentarzami jacka :D
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:29
@dawidb: widać strzałki w dół od "fanów"jacka
Odpisz
28 sierpnia 2014, 09:05
@DeadExtreme: yup.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 16:14
@DeadExtreme: Zgadza się, smutno się robi, jak pomyśleć o tylu idiotach wielbiących gimbusa udającego kanapkę :(
Odpisz
29 grudnia 2014, 06:09
@dawidb: pauliusa
Odpisz
28 sierpnia 2014, 12:55
Nom, czasem można się załamać
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:29
Ja tam nigdy nie daję strzałek w dół. Tak dla zasady.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 09:30
tak znałem te uczucie jak hejciłem każdego witajo-podobnego
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:55
problem hejterów...
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:00
Tylko 3 na godzinę do materiału D;
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:14
zgadza sie. czesto testowalas...? ;-)
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:28
@uli_de: O tak :D
Odpisz
28 sierpnia 2014, 07:16
w takich momentach walisz głową w ścianę...
Odpisz
27 sierpnia 2014, 23:27
A w ogóle jest taki? XD
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:32
@Ahakochamlol: se sprawdź ;-;
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:57
od zgłaszania komentarzy też jest limit :(
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:13
Po co ten limit w ogóle xD
Odpisz
27 sierpnia 2014, 07:56
A czasem po prostu, k**wa trzeba...
Odpisz