Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ProMoruxBax

23 lutego 2019, 22:33

Macie reaction mema

Avatar jasioolaizosia2

1 lutego 2017, 17:50

Avatar michaolek

6 sierpnia 2016, 09:42

miałem tak

Avatar Radek_pokazuje_niezwykle

Edytowano - 28 sierpnia 2014, 12:31

Odrazu przypomina się Pan_Beton :DD

Avatar Czlowiek_choinka

28 sierpnia 2014, 15:18

Avatar PanPomidor

15 października 2015, 19:29

@Radek_pokazuje_niezwykle: albo słynny Witaj...

Avatar dawidb

27 sierpnia 2014, 21:30

...pod komentarzami jacka :D

Avatar DeadExtreme

28 sierpnia 2014, 08:29

@dawidb: widać strzałki w dół od "fanów"jacka

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2014, 09:05

@DeadExtreme: yup.

Avatar
MaciekzPolski

28 sierpnia 2014, 16:14

@DeadExtreme: Zgadza się, smutno się robi, jak pomyśleć o tylu idiotach wielbiących gimbusa udającego kanapkę :(

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 06:09

@dawidb: pauliusa

Avatar Dark_Dante

28 sierpnia 2014, 12:55

Nom, czasem można się załamać

Avatar AdiXiks

28 sierpnia 2014, 11:29

Ja tam nigdy nie daję strzałek w dół. Tak dla zasady.

Avatar fil341

28 sierpnia 2014, 09:30

tak znałem te uczucie jak hejciłem każdego witajo-podobnego

Avatar sebastan

28 sierpnia 2014, 08:55

problem hejterów...

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2014, 08:00

Tylko 3 na godzinę do materiału D;

Avatar uli_de

28 sierpnia 2014, 08:14

zgadza sie. czesto testowalas...? ;-)

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2014, 08:28

@uli_de: O tak :D

Avatar eenika987

28 sierpnia 2014, 07:16

w takich momentach walisz głową w ścianę...

Avatar Ahakochamlol

27 sierpnia 2014, 23:27

A w ogóle jest taki? XD

Avatar xerneas

28 sierpnia 2014, 11:32

@Ahakochamlol: se sprawdź ;-;

Avatar bylejakbylegdzie

27 sierpnia 2014, 21:57

od zgłaszania komentarzy też jest limit :(

Avatar Flawless

27 sierpnia 2014, 21:13

Po co ten limit w ogóle xD

Avatar MruczekV

27 sierpnia 2014, 07:56

A czasem po prostu, k**wa trzeba...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Jakby trochę nie fair

To będzie bolało

Młodzi gniewni

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka