Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Powodzenia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2025, 11:13
Jestem tu bez konta od 2019 i to jest pierwszy mem który mnie zmusił do dania komentarza. Bies ma pewną przewagę gdyż ma trzech pomocników oraz przyczepę z skrzynką wódy marki Rasputin i książkę o Edwardzie Gierku. Skąd wiem? Byłem tydzień temu w Bieszczadach.
Odpisz
19 lipca 2025, 22:11
@Hiena_z_Zamojszczyzny: Czy to ja dałam mu tę książkę? Możliwe. Czy czuje się winna z tego powodu? Absolutnie nie. Ale co co wódki, to już nie moja robota.
Odpisz
19 lipca 2025, 01:01
Ludzie, Wy nie rozumiecie. To nie jest walka. Św. Michał po prostu przybył po nowy podnóżek.
Odpisz
17 lipca 2025, 21:23
Będzie walka jak z malowideł
Odpisz
12 lipca 2025, 22:32
Ale ten Michał Anioł zajebiście wygląda
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2025, 10:50
@Dyzer: Michał Anioł to włoski malarz i rzeźbiarz a ta rzeźba to jest Archanioł Michał
Odpisz
14 lipca 2025, 11:14
@Nikodem8378: A nie ten żółw z kataną?
Odpisz
14 lipca 2025, 11:37
@Dov_Pl: Michaelangelo miał nunchaki
Odpisz
14 lipca 2025, 12:05
@Dyzer: Anioł
Odpisz
14 lipca 2025, 12:06
@Dyzer: Archanioł
Jest różnica
Odpisz
15 lipca 2025, 19:56
@kolkav5: moje pierwsze skojarzenie po zobaczeniu rzeźby
- hmn, wygląda jak z hirołsów
Odpisz
15 lipca 2025, 19:55
Archanioł ma pod stopami szkielet demona z rogami co dodaje mu +100 do zawalistości
Odpisz
12 lipca 2025, 22:24
Ale ten Bies zajebiście wygląda
Odpisz
15 lipca 2025, 16:29
@Dragonix18: Anioł też
Odpisz
14 lipca 2025, 19:37
where geralt z rivi
Odpisz
14 lipca 2025, 12:21
Takie rzeczy tylko w Polsce...
Odpisz
14 lipca 2025, 19:27
@Dark_Dante: A także na terenie Włoch, gdzie konwersacje rzeźbowe też miały miejsce parę wieków temu i rzeźby wciąż stoją
Odpisz
14 lipca 2025, 13:54
Teraz tylko brakuje rzeźby Hatsune Miku
Odpisz
14 lipca 2025, 13:29
Chciałabym zobaczyć jednego z moich psów, gdyby zobaczył tego biesa. Ciekawe, że to jest bałwochwalcze, a miliony rzeźb i pomników różnych rzeczy i osób po całej Polsce to już nie jest bałwochwalstwo.
Odpisz
14 lipca 2025, 10:50
Obie kozackie, trzeba kiedyś zobaczyć.
Odpisz
13 lipca 2025, 09:16
W sumie, zajebista atrakcja turystyczna
Odpisz
13 lipca 2025, 03:52
I to się nazywa sztuka
Odpisz
12 lipca 2025, 22:59
Odpisz
12 lipca 2025, 22:32
Konkurs kto zrobi bardziej zajebistą rzeźbę
Odpisz