Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hiena_z_Zamojszczyzny

15 lipca 2025, 11:13

Jestem tu bez konta od 2019 i to jest pierwszy mem który mnie zmusił do dania komentarza. Bies ma pewną przewagę gdyż ma trzech pomocników oraz przyczepę z skrzynką wódy marki Rasputin i książkę o Edwardzie Gierku. Skąd wiem? Byłem tydzień temu w Bieszczadach.

Avatar Letycja

19 lipca 2025, 22:11

@Hiena_z_Zamojszczyzny: Czy to ja dałam mu tę książkę? Możliwe. Czy czuje się winna z tego powodu? Absolutnie nie. Ale co co wódki, to już nie moja robota.

Avatar Baturaj

19 lipca 2025, 01:01

Ludzie, Wy nie rozumiecie. To nie jest walka. Św. Michał po prostu przybył po nowy podnóżek.

Avatar IkarAviator

17 lipca 2025, 21:23

Będzie walka jak z malowideł

Avatar Dyzer

12 lipca 2025, 22:32

Ale ten Michał Anioł zajebiście wygląda

Avatar Nikodem8378

Edytowano - 14 lipca 2025, 10:50

@Dyzer: Michał Anioł to włoski malarz i rzeźbiarz a ta rzeźba to jest Archanioł Michał

Avatar Dov_Pl

14 lipca 2025, 11:14

@Nikodem8378: A nie ten żółw z kataną?

Avatar niggiddu

14 lipca 2025, 11:37

@Dov_Pl: Michaelangelo miał nunchaki

Avatar kolkav5

14 lipca 2025, 12:05

@Dyzer: Anioł

Avatar kolkav5

14 lipca 2025, 12:06

@Dyzer: Archanioł
Jest różnica

Avatar Bartuuu_Bert

15 lipca 2025, 19:56

@kolkav5: moje pierwsze skojarzenie po zobaczeniu rzeźby
- hmn, wygląda jak z hirołsów

Avatar Bartuuu_Bert

15 lipca 2025, 19:55

Archanioł ma pod stopami szkielet demona z rogami co dodaje mu +100 do zawalistości

Avatar Dragonix18

12 lipca 2025, 22:24

Ale ten Bies zajebiście wygląda

Avatar gruby_wieprz

15 lipca 2025, 16:29

@Dragonix18: Anioł też

Avatar pvp17

14 lipca 2025, 19:37

where geralt z rivi

Avatar Dark_Dante

14 lipca 2025, 12:21

Takie rzeczy tylko w Polsce...

Avatar Erenea

14 lipca 2025, 19:27

@Dark_Dante: A także na terenie Włoch, gdzie konwersacje rzeźbowe też miały miejsce parę wieków temu i rzeźby wciąż stoją

Avatar DHF1232

14 lipca 2025, 13:54

Teraz tylko brakuje rzeźby Hatsune Miku

Avatar
Rudy_Kruliczek_

14 lipca 2025, 13:29

Chciałabym zobaczyć jednego z moich psów, gdyby zobaczył tego biesa. Ciekawe, że to jest bałwochwalcze, a miliony rzeźb i pomników różnych rzeczy i osób po całej Polsce to już nie jest bałwochwalstwo.

Avatar Tajdeus

14 lipca 2025, 10:50

Obie kozackie, trzeba kiedyś zobaczyć.

Avatar Kaczkodon

13 lipca 2025, 09:16

W sumie, zajebista atrakcja turystyczna

Avatar kacperro520

13 lipca 2025, 03:52

I to się nazywa sztuka

Avatar Towarzysz777

12 lipca 2025, 22:59

komentarz obrazkowy

Avatar rozwalgo

12 lipca 2025, 22:32

Konkurs kto zrobi bardziej zajebistą rzeźbę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

A, okej

Powodzenia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka