Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2025, 09:09
Niedługo będziesz oglądać taki o mnie
Odpisz
13 lipca 2025, 09:41
@ReptilianJan: jesteś duchem?
Odpisz
13 lipca 2025, 10:47
@Drag_on: chcesz trochę ektoplazmy?
Odpisz
19 lipca 2025, 22:32
@ReptilianJan: a po ile?
Odpisz
17 lipca 2025, 18:42
Nie lubię horrorów bo sieją w wyobraźni dziwne pomysły i sporo osób się mi dziwi. A jak idę w nocy po mieście, to te same osoby są przerażone jakbym powiedziała że byłam na herbatce u kuby rozpruwacza
Odpisz
13 lipca 2025, 10:31
Typowi możesz obić ryja, przed duchami i demonami nie ma fizycznej obrony. Przynajmniej do ostatniego aktu gdzie nagle okazuje się że główny bohater może go puścić z dymem
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2025, 17:50
@JanuszRasista: Panie Januszu niech się nam Pan pochwali jak obija ryj seryjnemu mordercy
Odpisz
14 lipca 2025, 20:18
@lubie_frytki_z_ketchupem: Mówimy tutaj o teorii. To dobra hipoteza, ale badania by ją potwierdzić jeszcze nie zostały zakończone
Odpisz
15 lipca 2025, 08:07
@JanuszRasista: teoria to prędzej jest taka, że w reportażu jest jak somsiad złodziej obija swojego nowego Passata
Ewentualnie Rychu, którego szukają, jest w kuchni i robi wam jajecznicę
Odpisz
15 lipca 2025, 00:39
Myślę że to wynika z tego że horrory zbudowane są tak, by wywołać w człowieku jak największe emocje, a filmy dokumentalne przyrównałbym prędzej do dreszczowców. Nawet jeśli budują klimat, to mają charakter informacyjny i patrzenia na temat "z góry", a nie, tak jak w horrorach, oczami bohaterów. Oglądając je mamy poczucie bezpieczeństwa.
Odpisz
14 lipca 2025, 19:57
Ja na horrorach nic...
Za to Icebergi z najgłębszym poziomem to co innego.
Odpisz
14 lipca 2025, 16:15
Rel
Miałem jak słuchałem tego drugiego podcastu co wypuścił typ od kryminatorium
Odpisz
14 lipca 2025, 16:09
Ja oglądający filmik na Yt o zaginionym odcinku SpongeBoba
Odpisz
13 lipca 2025, 13:47
bo to on jest mordercą, duh
Odpisz
13 lipca 2025, 09:14
Oo moja biografia
Odpisz