Bądźmy szczerzy - Od EA normalnej monetyzacji nikt się nie spodziewa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Młodzi gniewni
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Niegrzeczny Oskarek
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2025, 02:25
Wy którzy nie gracie w fife wyobrażacie sobie że z tą grą jest bardzo źle
Ja ostatnio grałem i zaręczam że jest dużo gorzej
Odpisz
19 lipca 2025, 17:28
EA zawsze kierowało się zyskiem jak 200% kapitalista.
Odpisz
16 lipca 2025, 20:02
DLC w rękach EA to wcale nie lepsze rozwiązanie
Odpisz
16 lipca 2025, 18:56
niemożliwe
Odpisz
16 lipca 2025, 18:31
Fifa jak i F1 są fenomentami, masz kopiuj wklej a tak jest gorzej. Na atak mogę powiedzieć że regres Fify trwa dłużej niż regres F1
Odpisz