Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mijak

17 lipca 2025, 08:51

Też kiedyś myślałem że to by mi dało szczęście, ale jak zdałem sobie sprawę do czego używam komputera, to taki dużo mocniejszy niewiele by zmienił w moim życiu i gdy w końcu dorobiłem się wolnych 15k, mam dla nich dużo lepsze zastosowanie.

Avatar BetonowyMur

20 lipca 2025, 12:43

@Mijak: Jakie? Dwa pc?

Avatar Mijak

20 lipca 2025, 12:50

@BetonowyMur: Kupiłem sobie fajny samochód, który da mi dużo radości z jazdy, a przy tym powinien być dużo bardziej niezawodny niż to czym jeździłem do tej pory.
A pozostałą część tej kwoty przeznaczam na kilka długo odkładanych spraw związanych ze zdrowiem.

Avatar BetonowyMur

20 lipca 2025, 12:52

@Mijak: Mądre wybory, szanuje.

Avatar Telecaster1951

19 lipca 2025, 17:48

Mam za 9 koła. Zastanawiam się nad wymianą karty, ale jak na razie wszystkie gry idą mi na max, więc nie widzę powodu

Avatar MikiGaming

19 lipca 2025, 00:31

7 letni, może starszy bo chyba używany był, 4 koła, zj...ny zasilacz, trochę karta graficzna się glithuje, ale działa. I to zajebiscie. Po co wydawać 15 tysięcy na peceta (kto tyle k...a wydaje na kompa, serio) kiedy masz maszynę wojenną z czasów jeszcze chyba obamy.

Avatar Rhokai

Edytowano - 18 lipca 2025, 12:22

Ja głównie gram w gry indie minecrafta i Tfa więc za bardzo dobrego peceta nie potrzebuje, ale jak bym takiego miał to bym nie narzekał

Avatar Boberek00

16 lipca 2025, 23:05

Mi by wystarczyła jakaś radość z gier
Bo co raz rzadziej jakaś gra robi na mnie effekt wow

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2025, 09:08

@Boberek00: kwestia grania zbyt często. odkąd nie mogę sobie pozwolić prawie w ogóle na gaming i gram rzadziej to gierki wchodzą 3x mocniej

Avatar Murarzowa

17 lipca 2025, 11:05

nie po prostu nie wiecie w co grać lol

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2025, 12:25

@Murarzowa: nah, mam co robić i odkąd mam co robić bawię się lepiej przy grach lmao

Avatar Murarzowa

17 lipca 2025, 11:04

Potrzebuję więcej ramu i miejsca na dysku f

Avatar Kj0603

16 lipca 2025, 23:47

No
Nareszczie by mi wieksze rendery milion lat noe zajmowaly

Avatar Figarus

16 lipca 2025, 23:09

Rel.

Avatar Konto_nieusuniete

16 lipca 2025, 22:59

Potrzebujesz ziomów do grania, a nie peceta z nasa

Avatar Rhokai

18 lipca 2025, 12:23

Avatar BlackMorbius61

16 lipca 2025, 22:53

jak się taki pojawi, to nie ma w co grać/nie ma czasu

Avatar Choomfie

16 lipca 2025, 22:48

Mam taki PC ale nie mam czasu grać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Przerwa na herbatkę

To będzie bolało

Nie idź!

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka