Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2017, 20:57
............ TO JEST DREMORA DEBILE!!!!!!!!!
Odpisz
1 sierpnia 2017, 15:13
daedra...
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:17
To... Jest... DREMORA!!!
Daedry.... Daedryczni książęta.... To co innego oni są wyżej.
A dremory (jak i daedry ale oni są wyżej w.. "hierarchii") są mieszkańcami otchłani i służą daedrycznym panom (którzy są tam najwyżej)...
K**fa grałeś ty wgl w skyrima, że popełniłeś aż taki błąd? kek
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:19
dobra popełniłem błąd Ale to nie powód aby się wkurzać
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:45
Ja wkurzony? Ależ skąd
Mnie po prostu je**** po oczach takie gafy meh
Odpisz
31 sierpnia 2014, 17:01
Deadra? Pewnie Skyrim........
Odpisz
31 sierpnia 2014, 17:17
@lorax12: albo Oblivion, Morrowind, Daggerfall lub Arena :o
Odpisz
31 sierpnia 2014, 17:26
@Paulius: teraz widzę że deadry to popularne potwory dla tej serii
Odpisz
31 sierpnia 2014, 17:37
@mrklorens: istny ich wysyp był w Oblivionie, bo były najsilniejszym istotami z otchłani, a że najpierw robiłem questy poboczne nabijając sobie poziom to już w Kwatch musiałem się przebijać przez dziesiątki Deadr.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 17:47
@Paulius: i dodatkowo w oblovionie głównie chodzi o deadry
Odpisz
30 października 2014, 20:28
@mrklorens: masz 2 minusy za napisanie prawdy. mamy 2 debili na stronie.
Odpisz
30 października 2014, 20:44
@Paulius: tylko 2?
ja myślałem że większość osób na tej stronie to debile
i nie jestem zdziwiony bo za pisanie prawdy dostaje się tutaj minusy jakoś zawsze tak jest
Odpisz
30 października 2014, 20:47
@mrklorens: nie rozumiem tej ignorancji: skoro skyrim jest uznawany przez nich za dobrą grę to czemu nie zastanowią się czemu ma w nazwie "5". mało osób się domyśliło, że to 5-ta cześć za**bistej serii.
Odpisz
28 marca 2015, 17:32
@Paulius: Ja grałem tylko w skyrim i żałuję że nie mam starszych części :/
Odpisz
2 stycznia 2016, 21:48
@lorax12: nie to LOL
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:34
do jakich czasow go cowaela
Odpisz
1 września 2014, 10:54
dopiero po zobaczeniu kraba na ścianie i miski zorientowałem się że to Skyrim .-.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 18:18
Z tego co wiem ze Skyrim to prawidłową polską odmianą słowa daedra jest: od daedry
Odpisz
27 sierpnia 2014, 11:29
Skryim ?
Odpisz
27 sierpnia 2014, 11:46
@KapitanOczywisty: A nie oblivion?
Odpisz
27 sierpnia 2014, 12:11
Trofeum przypomina skyrim.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 13:00
@KapitanOczywisty: Trofeum ze skajrima, więc raczej tak. Ta ozdoba nad stołem też skajrimowa. No i rozkaz meblowania domu z dodatku :D
Odpisz
27 sierpnia 2014, 13:26
@KapitanOczywisty: Tak Skyrim. Sam przywoływałem pomocną Deadre
Odpisz
31 sierpnia 2014, 17:06
@TypowyPolak: A to czasem nie był władca dremor?
Odpisz