Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

22 lipca 2025, 01:59

Mogliby, gdyby mnie byli tak cholernie małostkowi i nienawistni wobec ludzi z powodu ich pochodzenia.

Avatar JanuszRasista

22 lipca 2025, 08:08

@Baturaj: Nie mają ludzi, kasy ani infrastruktury. Z całą ich mocą mogli by być co najwyżej na poziomie hiszpanii(może)

Avatar Baturaj

22 lipca 2025, 14:21

@JanuszRasista: Ty wiesz że Hiszpania ma czwarte największe PKB w Europie?

Avatar JanuszRasista

23 lipca 2025, 05:21

@Baturaj: Jak ostatnio patrzałem mieli 6. Poza tym pasuje zamieszkami i r....mi niepodległościowymi

Avatar Baturaj

23 lipca 2025, 17:05

Avatar MikiGaming

23 lipca 2025, 09:28

Toć to wybuchnie w wojnie domowej zanim w ogóle powstanie

Avatar Elmario1234

Edytowano - 22 lipca 2025, 06:08

Ja po tym jak czarnogórski ekstremista namówił mnie na zostanie bojownikiem w pierdziesiątej wojnie domowej w bałkańskim imperium za 5000 złoty na rękę.

Avatar DHF1232

21 lipca 2025, 19:24

Prędzej wróg będzie mi bratem niż sąsiad towarzyszem!

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2025, 19:08

Kto mu powie?

Avatar Shadow_Hedge

21 lipca 2025, 18:38

Będzie rywal do Bliskiego Wschodu co do szybkości wybuchu konfliktu zbrojnego

Avatar foxkitty

21 lipca 2025, 17:14

70 milionów ludzi których się nienawidzi

Avatar sss96

18 lipca 2025, 00:31

Jedyne pytanie jakie mi się nasuwa to ile by przez powstanie tego państwo było zbrodni wojennych

Avatar rumcajschr

17 lipca 2025, 21:11

Ludobójstwa! Nie zapominaj o ludobójstwach!

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2025, 21:16

@rumcajschr: Zapomniałeś dodać ludobójstwa

Avatar rumcajschr

17 lipca 2025, 21:18

komentarz obrazkowy

Avatar BlackMorbius61

17 lipca 2025, 20:02

wystarczy odkopać to, co zostało z Tity, ożywić i postawić na stanowisko prezydenta/króla

Avatar lordbaysel

17 lipca 2025, 20:16

@BlackMorbius61: Tito starczył ledwo na utrzymanie Jugosławii, do takiego państwa nawet Franz Jozef nie wystarczy.

Avatar polishplayer21

17 lipca 2025, 20:56

@lordbaysel: Jedyny kto ten teren utrzymał to Sulejman Wspaniały
Ale wątpię, by byli za tą opcją

Avatar Konto_nieusuniete

17 lipca 2025, 20:57

@BlackMorbius61: Przygotuj mu tron Imperatora Ludzkości i może jakoś przetrwa

Avatar IkarAviator

17 lipca 2025, 20:52

Welcome back, Yugoslavia

Avatar ultron64

17 lipca 2025, 20:40

Ile by to wytrzymało?

Godzinę?

Avatar rosomak123

17 lipca 2025, 20:44

@ultron64: nie wiem za to wiem że państwo to by było wyjątkowo woke

Avatar KrulArenki

17 lipca 2025, 20:18

Siódme? Bałkany są tak biedne?

Avatar ReptilianJan

17 lipca 2025, 20:21

@KrulArenki: 7 to szczęśliwa liczba

Avatar Kolo_killer

17 lipca 2025, 20:31

@KrulArenki: zauważ, że połowa to góry a połowa reszty to pola minowe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ziarenko traumy wyrosło

I po kłopocie

Phi!

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka