Akurat kilka dni temu napisał do mnie ziomek z którym chodziłem do technikum i z miejsca spytał, czy nie chcę dołączyć do jego grupy, bo od kilku lat ,,zarabia w sieci". Po pierwsze to miałem go w dupie, a on mnie całe technikum, a potem zero kontaktu, po drugie to tak zaj...ło piramidą finansową, że nawet pod wiater j...ło, hej!
Komentarze
Odśwież18 lipca 2025, 09:21
Akurat kilka dni temu napisał do mnie ziomek z którym chodziłem do technikum i z miejsca spytał, czy nie chcę dołączyć do jego grupy, bo od kilku lat ,,zarabia w sieci". Po pierwsze to miałem go w dupie, a on mnie całe technikum, a potem zero kontaktu, po drugie to tak zaj...ło piramidą finansową, że nawet pod wiater j...ło, hej!
Odpisz
18 lipca 2025, 09:22
@Figarus: hej! Hej sokoły!
Odpisz
22 lipca 2025, 12:29
omijajcie gory lasy doly?
Odpisz